رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ارسال یک نامه شخصی به رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد به دنبال حفظ روابط خوب و ارائه همکاری در مبارزه با ویروسی همه گیر کیم, خواهر, گفت:.

آخرین مکاتبات آمد که آقای کیم مشاهده شلیک تاکتیکی سلاح های هدایت شونده در طول تعطیلات آخر هفته, نقشه کشی, انتقاد از کره جنوبی به عنوان مذاکرات هسته ای باقی می ماند بن بست رسیده است.

در بیانیه ای انجام شده توسط کره مرکزی خبر آقای کیم خواهر و ارشد حزب حاکم رسمی خانم کیم یو جونگ در ستایش آقای ترامپ برای ارسال این نامه در زمانی که “بزرگ مشکلات و چالش های پیش رو در راه توسعه روابط” بین کشورها است.

در این نامه او گفت: آقای ترامپ توضیح طرح خود را به “سوق دادن روابط بین دو کشور شد و ابراز قصد خود را برای ارائه همکاری در ضد اپیدمی کار” در اشاره آشکار به جهانی شیوع کروناویروس. او گفت: برادر خود را ابراز قدردانی خود را برای مغلوب ساختن پیشی جستن نامه.

کره شمالی بارها گفته شده است وجود ندارد تنها یک مورد از coronavirus در خاک آن است. برخی از کارشناسان خارجی سوال که ادعا می کنند و می گویند شیوع در شمال می تواند باعث یک فاجعه انسانی به دلیل فقیر پزشکی زیرساخت ها است. ماه گذشته وزارت امور خارجه ابراز نگرانی در مورد کره شمالی از طریق آسیب پذیری های بالقوه شیوع کروناویروس و گفت: آن آماده بود برای حمایت از تلاش های سازمان کمک برای جلوگیری از گسترش این بیماری در شمال.

هیچ نظر فوری از کاخ سفید است.

خانم کیم یو جونگ گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن نامه “یک مثال خوب نشان ویژه و شرکت در روابط شخصی” بین کره شمالی و ایالات متحده به رهبران. اما او گفت: آن را یک ایده خوب برای “را شتابزده نتیجه گیری می شود و یا در خوش بینانه در مورد” چشم انداز روابط دو جانبه.

“به نظر شخصی من فکر می کنم که روابط دو جانبه و گفت و گو برای آنها خواهد بود thinkable تنها زمانی که تعادل نگه داشته است به صورت پویا و از نظر اخلاقی و عدالت تضمین بین دو کشور,” او گفت:. “حتی در این لحظه ما در حال کار سخت به منظور توسعه و دفاع از خودمان را در خود ما تحت بی رحمانه محیط زیست است که آمریکا مشتاق است به ارائه.'”

قبلا آقای ترامپ ارسال تبریک تولد به آقای کیم جونگ سازمان ملل متحد بود که به باور تبدیل شده 36 در Jan. 8. ارشد کره شمالی, رسمی, Kim Kye Gwan گفت: در آن زمان که پیام های تولد نمی تواند کشور خود را به بازگشت به مذاکرات مگر اینکه آمریکا با قبول آن خواسته است.

آقای کیم و آقای مغلوب ساختن پیشی جستن را ملاقات کرد و سه بار نامه رد و بدل و نمایندگان در بسیاری از موارد پس از 2018 زمانی که آنها راه اندازی شد, مذاکرات در مورد سرنوشت آقای کیم پیشبرد زرادخانه هسته ای. رهبران دو کشور باید اجتناب شود سخت زبان در برابر یکدیگر و آقای مغلوب ساختن پیشی جستن یک بار گفت که او و آقای کیم “در عشق سقوط کرد.”

اما دیپلماسی خود را تا حد زیادی به وقفه پس از شکست دوم اجلاس در ویتنام در ماه فوریه 2019 زمانی که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن را رد کرد و آقای کیم مطالبات به صورت گسترده ای ایران در ازای بخشی از خلع سلاح گام.

آقای کیم فشرده آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به آمده تا با طرح های جدید برای نجات مذاکرات پایان سال گذشته است. کیم بعد از آن قول داد برای تقویت خود بازدارندگی هسته ای پرده “جدید سلاح های استراتژیک” و هشدار داد او دیگر محدود می شود عمده سلاح توقف آزمون.

در هفته های اخیر کره شمالی اخراج کشت از توپخانه و موشک به دریا در چه کارشناسان می گویند که تلاش خود را برای بهبود توانایی های نظامی. سلاح تمام شد کوتاه برد و اصلا مطرح نیست یک تهدید مستقیم به سرزمین اصلی ایالات متحده. از سرگیری موشک های دوربرد و یا سلاح های هسته ای آزمون های کیم خواهد به احتمال زیاد به طور کامل عقب نشینی دیپلماسی با مغلوب ساختن پیشی جستن ،

KCNA گفت: کیم تماشا تست شلیک تاکتیکی سلاح های هدایت شونده در روز شنبه با کیم یو جونگ و دیگر مقامات بالا. کره جنوبی نظامی به نام تظاهرات “بسیار نامناسب” در زمانی که جهان در حال مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

کره جنوبی ارتش گفت: روز شنبه آن را تشخیص داده و دو فرض کوتاه برد موشک های بالستیک که پرواز را از یک سایت در غرب کره شمالی در سراسر کشور و فرود در آب های ساحل شرقی است. سلاح های پرواز 410 متر با توجه به کره جنوبی ستاد مشترک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی