کره شمالی تعلیق اقدام نظامی در برابر برنامه های S. Korea: اخبار رسمی آژانس

رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد به ریاست یک نشست حزب حاکم نظامی مرکزی و کمیسیون و تصمیم به تعلیق اقدام نظامی قصد دارد در برابر کره جنوبی, رسمی KCNA گزارش خبرگزاری روز چهارشنبه.

ویدئو کنفرانس در جلسه روز سه شنبه همچنین در مورد اسناد ترسیم اقدامات برای “بیشتر تقویت جنگ بازدارنده از کشور” KCNA گزارش شده است. اعضای این کمیته “در زمان سهام از وضعیت حاکم” قبل از تصمیم به تعلیق برنامه های نظامی, این گزارش گفت: بدون توضیح.

تنش های سیاسی بین رقیب کره در حال افزایش است, بیش از پیونگ یانگ را در اعتراض به برنامه های پناهنده به رهبری گروه در جنوب به پرواز تبلیغ جزوات به شمال.

کره شمالی ادعا می کند این حرکت را نقض توافق بين دو با هدف جلوگیری از رویارویی نظامی و متهم به جداشدگان از توهین به شأن و کره شمالی معظم رهبری است.

در هفته های اخیر شمال منفجر مشترک دفتر رابط در آن طرف مرز اعلام کرد برای پایان دادن به گفت و گو با جنوب و تهدید به اقدام نظامی است.

کیم خواهر کیم یو جونگ هشدار داد در هفته گذشته از اقدامات تلافی جویانه در برابر کره جنوبی است که می تواند شامل نظامی بدون توضیح.

ستاد کل ارتش خلق کره, (KPA) بعد گفت: آن مطالعه شده است یک “طرح اقدام” که شامل ارسال نیروهای خود را به مشترک گردشگری و اقتصادی مناطق reoccupying مرزی سپاه پاسداران نوشته است که رها شده بود تحت یک اینتر-کره ای پیمان گرفتن مراحل را به “به نوبه خود از خط مقدم به یک قلعه” و حمایت از طرح های شمال به ارسال خود را تبلیغ جزوات به جنوب.

نظامی در کره شمالی دیده شد قرار دادن بلندگوها در نزدیکی demilitarised zone (DMZ) یک منبع نظامی گفته رویترز روز سه شنبه. چنین سیستم هایی گرفته شد پس از دو کره امضا یک توافق در سال 2018 به توقف “همه خصمانه عمل می کند.”

یک گزارش توسط کره شمالی-نظارت بر وب سایت 38 شمالی روز سه شنبه گفت که ضد کره جنوبی و بلاغت از شمال طی هفته گذشته تا به حال سمت چپ اتاق برای انعطاف پذیری است. اما “حتی اگر کره شمالی اجتناب جدی تشدید تنش آن است که هنوز هم بعید است که به دنبال بیشتر دیپلماسی با (کره جنوبی, رئیس جمهور, ماه Jae-در را) دولت در هر زمان در آینده نزدیک” در این گزارش است. آن را پیش بینی کرد که پیونگ یانگ به زودی می تواند به نوبه خود گرم تر انتقاد از ایالات متحده است.

معلوم نیست اگر این واقعیت است که در این جلسه انجام شد تصویری حصول اطمینان اجتماعی فاصله.

کره شمالی گرفته شده دقیق مراحل را برای جلوگیری از شیوع این رمان coronavirus و گفته است که صفر موارد تایید شده.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>