کره شمالی هشدار جنوبی از اقدامات تلافی جویانه بیش از جزوات ارسالی توسط جداشدگان

خواهر رهبر کره شمالی هشدار داد که از اقدامات تلافی جویانه در برابر کره جنوبی که می تواند شامل ارتش در آخرین تشدید تنش بیش از جداشدگان از شمال که ارسال تبلیغات و مواد غذایی است.

کیم یو جونگ که در خدمت غیررسمی به عنوان یکی از کیم جونگ سازمان ملل متحد را بالا و مشاوران و صدور هشدار در بیانیه ای انجام شده توسط دولت خبرگزاری KCNA در روز شنبه. “با اعمال قدرت من مجاز رهبر انقلاب حزب ما و دولت من به یک دستورالعمل به … گروه مسئول امور با () دشمن را قاطعانه انجام اقدام بعدی,” خانم کیم گفت. او در بیانیه ای که نگفت چه بعد از عمل می تواند آمد روز پس از کره جنوبی در زمان اقدام قانونی علیه جداشدگان که ارسال مواد مانند برنج و ضد شمالی جزوات.

کره شمالی گفته شده است خشم توسط جداشدگان و در هفته گذشته قطع اینتر-کره خطوط تماس ویژه و تهدید به بستن یک دفتر رابط بین دو دولت است.

به عنوان بخشی از تلاش برای بهبود روابط با غرب, کره جنوبی, رئیس جمهور, ماه Jae-در دولت به دنبال تضعیف جزوه و برنج مبارزات و جداشدگان شکایت از فشار برای جلوگیری از انتقاد از کره شمالی.

همچنین بخوانید: کره جنوبی خواستار شمال به رعایت معاملات میان افزایش animosities

روز یکشنبه کره جنوبی جلسه شورای امنیت ملی برگزار شد با امنیتی و دیپلماتیک ستاد در حضور و غیاب “به بررسی وضعیت کنونی از (کره ای) شبه جزیره” ریاست جمهوری خانه آبی گفت: بدون توضیح.

کره جنوبی وحدت وزارت و وزارت دفاع هر یک منتشر شد بیانیه درخواست از شمال به افتخار اینتر-کره ای موافقت نامه های رسیده در گذشته است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>