Samuthirakani فیلم معمولا با صدای بلند و کمی احساس. هنگامی که شما راه رفتن را به یک تئاتر بازی Nadodigal 2 در دالبی Atmos شما می دانید که شما مشترک به یک نسخه سفارشی از اپل AirPods از قبل برنامه ریزی شده با Samuthirakani را بیدار سیاست است که حمله خود را mindspace حتی پس از خزنده از تئاتر. Nadodigal 2 است نه یک فیلم, اما اوج فیلم های خبری که بسیار کمی فیلم در آن است.

Jeeva (Sasikumar) یک فتنه فعال است که مصرف خود را کمونیست اصول است. برای او رفاه مردم می آید قبل از هر چیزی است. در او یک مقوا شخصیت که فقط وجود دارد علت شدت خسته کننده دیالوگ که بیدار شد و استفراغ در همان زمان. او خود را یک تیم متشکل از پندی (Barani), Sengodi (Anjali در refreshingly سازمان ملل متحد Samuthirakani شخصیت) و ارشد کمونیست عضو که مسلما بهترین خطوط.

با Poraali ارتش Jeeva منجر ضد استقرار, اعتراض, تجمع جوانان — اگر شما به فکر jallikattu اعتراضات شما به تنهایی نیست. این Samuthirakani فیلم ناگهان تبدیل به یک Pa Ranjith فیلم در این تجمع است. جوانان جمع در اعداد بزرگ. رپ راک مرحله با سیاسی ها ، شما انتظار جرقه برای پرواز, اما آن را تبدیل به یک آفتاب سوختگی جشنواره با جاستین Prabhakaran را thumping بیت (من واقعا دوست داشتم این آهنگ بیش از حد اگر جدی عزیز رفیق خماری). آن را فوق العاده ساخت است که معمولا نوشته شده برای یک آب و هوایی دنباله. هر آنچه که ساخته شده تا کنون می شود فرو ریخت مثل یک انسان هرم زمانی که نیروهای پلیس اخلال در تظاهرات مسالمت آمیز — اگر شما به فکر Thoothukudi حادثه شما به تنهایی نیست. پس از آن یک Samuthirakani فیلم هرج و مرج می کند پایان ندارد وجود دارد. زمانی که همه چیز از کنترل خارج Jeeva فریاد می زند: “آنان Ambedkar”, “maaveerar Bhagat Singh”, “karmaveerar Kamaraj”… شما می توانید از رانش مناسب است ؟ خود قدرت است ابقاء و آنها به صورت یک زنجیره انسانی برای دفاع از خود. باز هم به این مجموعه است که ممکن است می خواهم برای تبدیل شدن به زرق و برق دار است که اوج بیت از انگلستان و اما آن مضحک به نظر می رسد بر روی صفحه نمایش.

Nadodigal 2

  • بازیگران: M Sasikumar کثیف Barani, Athulya راوی و Sriranjani
  • مدیر: Samuthirakani
  • داستان: مجموعه ای در Dindigul, رنگارنگ گروهی از فعالان در casteism افتخار کشتن, شرکت ها و همه چیز است که اشتباه در جامعه

شده است وجود دارد هرگز یک مطلب بی ربط Samuthirakani فیلم در زمان های اخیر. چه Nadodigal 2 شروع می شود و برای رسیدن به آنچه که رسیدن به آن در پایان دو داستان های مختلف. برای مثال یک نما شخصیت (که به نظر می رسد زرق و برق دار) که بخشی از Poraali باند می شود منصوب به عنوان sub-بازرس پلیس — اگر شما یادآوری از یک زندگی واقعی حادثه شما به تنهایی نیست. او می شود یک backstory چگونه مفتضحانه او تحت درمان قرار گرفت و توسط پدر و مادر او و صحنه به پایان می رسد با reuniting با آنها. خوب. قصد خوب. بسیار خوب پیام. اما آنچه ارتباط آن را باید در طراحی کلی? اما من خوشحالم که او کشته و یا مورد تجاوز قرار گرفته — اگر چه او تعرض می شود در این تجمع — ساخت احساسی هسته ای از فیلم مانند چگونه Atlee را انجام دهد.

اما Nadodigal 2 نیست فقط در مورد فراجنسیتی حقوق جنسیتی سیاست feminisim و گرتا Thunberg… شما نمی تواند فرار است که به راحتی اگر آن را یک Samuthirakani کارگردان. این خرس هیچ شباهت با 2009 فیلم (که به مراتب بهتر تفرج کردم که آن احساسی بیت سمت راست) اما سهام آن عاطفی روح. در اینجا بیش از حد یک زن و شوهر elopes به ازدواج با نعمت Sasikumar. فیلم می خواهد به ضد طبقه احداث وحشتناک جزئیات درگیر در honour killing — اگر شما به یاد…هرگز از ذهن است. توجه داشته باشید که چگونه این پسر نام و کاست بوده است و خاموش. Samuthirakani بازسازی Sankar-Kousalya افتخار کشتن حادثه ای که در تیروپور در سال 2016 با حداقل کمی از همدردی یا همدلی با سرعت مدل دهید اوج. ساخت یک ضد کاست فیلم یک چیز است اما شیر یک زندگی واقعی حادثه به نقطه که در آن خون را نشان می دهد تا دیگر است.

برخی از لحظات گرم در Nadodigal 2 واقعا برای من کار می کرد. مثلا من دوست داشتم عاطفی پویایی بین Jeeva و Sengodi. هنگامی که آخرین باری که ما یک جریان اصلی قهرمان و قهرمان مشترک یک ارتباط است که به طور معمول نه دوست پسر-دوست دختر یا شوهر ؟ من می دانستم که Jeeva و Sengodi خواهد سقوط در عشق در نهایت — آن را سینمای تامیل پس از همه. اما به صورت مختصر در حالی که آن را به ما امیدواریم که که آنها ‘thozhargal’ — شاید در یک فیلم دیگر. Nadodigal 2 مملو دو هجا کلمات — velvom, jaipom, vazhvom و saavom. کلمه من به دنبال امید است. یا در Samuthirakani را از طرز سخن گفتن nambuvom.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی