Nagaland Dy. سانتی متر flayed برای تحقیر امیز اصطلاح

کمتر از یک سال پس از “Miyah شعر” اتحاد لگد طوفان در آسام Nagaland را داد. وزیر Y. پاتون جذب کرده است, انتقاد با اشاره به Nagas از یک منطقه خاص به عنوان “مییا’.

این یک تحقیر امیز مدت در شمال شرقی معنی فارسی زبان و یا بنگال-منبع مسلمانان است.

ملی حزب مردم (NPP) در روز شنبه با صدور بیانیه ای نخوری آقای پاتون برای معادل مردم Ralan منطقه از وخا منطقه با مییا. معاون وزیر همچنین BJP قانونی رئیس حزب گفته با استفاده از این مدت در حالی که صحبت کردن در کنوانسیون از Lotha Students’ Union (LSU) در Maratchu در ژانویه 28.

“او nursed طولانی-برگزار کینه برای گرفتن کمتر رای از Ralan منطقه در گذشته مجمع انتخابات و با وجود اینکه یک Lotha خود آنها را به نام ‘مییا jaat [مسابقه]’,” NPP رهبر Hayithung لایحه Lotha گفت.

آقای Lotha گفت: آقای پاتون تا به حال با استفاده از واژه “عمد به دلالت ضمنی ترین هولناک و موهن دسته” از مردم در نتیجه توهین به هر دو مسلمانان و Lotha Nagas یکی از 16 رسمی قبایل Nagaland.

آقای پاتون گفت: سخنان خود را در Lotha گویش شده بود و پیچ خورده است. او همچنین با رد داشتن ادعا کرد به منظور تسهیل backdoor قرار ملاقات از طریق Nagaland خدمات عمومی کمیسیون (NPSC).

در تلاش برای دفاع از او Lotha Students’ Union (LSU) اعتراف کرد که NPSC امتحانات و مصاحبه بود نه عادلانه. معاون وزیر ساخته شده بود به سخنرانی در LSU را 51 کلی کنوانسیون در Maratchu.

“شری Y. پاتون به طور مستقیم به یک نقطه که هیچ گونه شایستگی نامزد از Lotha جامعه که واجد شرایط در NPSC آزمون کتبی و یا هر وزارت امور خارجه آزمون باید به او به طوری که او را مطمئن شوید که مناسب عدالت انجام خواهد شد (sic)…,” LSU جمهور Lipemo M. Tsopoe گفت: در نامه ای به اوج نگا دانشجويان فدراسیون در روز یکشنبه.

LSU همچنین گفت: آقای پاتون داشته باشید انگیزه برای هر Lotha نامزدی که پاک اتحادیه خدمات عمومی کمیسیون.

پارتی, S. Aye که نامه ای از طرف NPSC جزوات به فرماندار r. n. راوی به دنبال اقدام علیه آقای پاتون شکایت در یک ایستگاه پلیس در دیمپور شهر در روز یکشنبه پس از دریافت تهدید به مرگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر