Namaste مغلوب ساختن پیشی جستن: دیدن شما به زودی در احمدآباد توییتهایی PM مودی | به روز رسانی زنده

با دکوراسیون و استادانه درست شده ترتیبات امنیتی احمدآباد آماده است تا به استقبال آمریکا رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خواهد شد که حضور ‘Namaste مغلوب ساختن پیشی جستن’یک رویداد بزرگ در Motera ورزشگاه کریکت.

خود برنامه:

فوریه 24

11.30 صبح : ورود در احمدآباد مراجعه به Sabarmati آشرام

1.05 p. m. : ‘Namaste مغلوب ساختن پیشی جستن’ رویداد با مودی PM

5.15 بعدازظهر : ورود در آگره برای بازدید از تاج محل

7.30 بعدازظهر : ورود در دهلی نو

فوریه 25

10.30 صبح : تاج گذاری در بسیاری از مهاتما گاندی در Rajghat

11.00 صبح : جلسه با PM مودی در مقابل چمن حیدرآباد خانه (بحث است که انتظار می رود برای پوشش نظامی و همکاری های امنیتی از جمله دفاع موافقت نامه)

8:50 am

گجرات سانتی متر از مغلوب ساختن پیشی جستن

نخست وزیر مودی در توئیتر خود نوشت: “هند در انتظار ورود خود را @POTUS realDonaldTrump! بازدید شما قطعا رفتن به تقویت دوستی میان ملت ما. ببینید شما خیلی زود در احمدآباد.”

فوریه 23 | 8:45 pm

مغلوب ساختن پیشی جستن برگ برای هند

“کل گجرات صحبت می کند در یک صدا- #NamasteTrump!”

 

سه ساعت برنامه در Motera ورزشگاه کریکت

در تازه ساخته شده ‘بزرگترین ورزشگاه کریکت’ وجود خواهد داشت سه ساعت برنامه از جمله تعامل و برنامه های فرهنگی قبل و بعد از رئیس جمهور و نخست وزیر سخنرانی کردند. در میان برنامه های فرهنگی خواهد بود اجرای موسیقی برتر بالیوود خواننده Kailash Kher و دیگر پیشرو گجراتی خوانندگان و نوازندگان ایرانی.

احمدآباد مشترک رالی با تهمت خواهد بود تاریخی می گوید: مودی

هند به نظر می رسد به جلو به استقبال رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. این افتخار است که او با ما خواهد بود فردا شروع با تاریخی در برنامه در احمدآباد گفت:” آقای مودی در یک توییت در روز یکشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>