نقوی: نابکار کمپین پشت هراسی اتهامات علیه هند

اتهامات از اسلام هراسی علیه هند در حال تلاش برای بدنام کردن کشور توسط کسانی که درگیر در “نابکار تبلیغات” در اینجا و در خارج از کشور, اتحادیه وزیر امور اقلیت مختار Abbas Naqvi گفته است. او همچنین ادعا شده که این زنان که در اعتراض به تابعیت (متمم) قانون (کا) در شاهین باغ شد غلط توسط این “تیپ”.

“اقلیت های در حال شکوفایی” در هند شده اند و یک شریک برابر در توسعه بدون تبعیض تحت مودی دولت” آقای نقوی نوشت: در یک وبلاگ با عنوان دیو از ساختگی هجوم تیپمنتشر شده که در زبان هندی و انگلیسی است.

آن نوشته شده است در پس زمینه از چندین سرخپوستان از دست دادن شغل در غرب آسیا بیش از متعصب رسانه های اجتماعی پست ها و رسانه های اجتماعی طوفان بیش چنین پست توسط اعضای حکم BJP به عنوان به خوبی.

این اظهارات همچنین روز پس از موجی از واکنش عصبانی در توییتر توسط شهروندان و فعالان حقوق از کشورهای عربی زیر اتهامات که مسلمانان در حال سرزنش كردن COVID-19 در بخش هایی از هند است.

همچنین بخوانید: شاهین باغ اعتراض یک نمونه از مبارزه بین حقوق و وظایف مردم: Naqvi

“این ‘نارندرا هراس باشگاه’ شده است قادر به هضم رشد فراگیر تحت نخست وزیر و درگیر در یک نابکار مبارزات انتخاباتی در هند و خارج از کشور از طریق تبلیغات جعلی ادعا عدم تحمل جماعت و تبعیض” آقای نقوی نوشت.

زنانی که نشسته در تظاهرات در شاهین باغ نامیده می شود نمی “ضد اتباع”. آنها تا به حال شده است ‘غلط توسط ساختگی هجوم تیپ’. “این تیپ تحت فشار قرار دادند این زنان در یک مسیر که تا به حال یک “ورود به دروازه’ اما ‘خروج از دروازه’.”, او گفت:.

همچنین بخوانید: آن زمان برای شاهین باغ تظاهرات برای پایان دادن به

“قابل ذکر است که قبل از اخیر دهلی شورش وجود دارد یک پیام در گردش در طول شاهین باغ تظاهرات که گفت: “مودی ادعا می کند.. خود رژیم است و نه شاهد یک شورش ما را تخریب غرور خود را..”بعد از این نابکار آموزش و موعظه حوادث که صورت گرفت در دهلی تحمیل آسیب به کل بشریت” اعلام کرد.

‘محاسبه توطئه’

این بود که یک “محاسبه توطئه” توسط تیپ که می خواستم به رسوایی و ننگ آقای مودی و هند است.

آقای نقوی استدلال کرد که برای “اولین بار پس از استقلال” هند جعل کرده و روابط قوی با تقریبا تمام کشورهای اسلامی و کشورهایی مانند عربستان سعودی, امارات متحده عربی, افغانستان, روسیه, فلسطین, موریس و مالدیو را اعطا آقای مودی با بالاترین جوایز غیر نظامی.

“سازمان ملل متحد نیز اعطا نارندرا با معتبر ‘قهرمانان از زمین جایزه’. نخست وزیر نارندرا جهانی پذیرش و محبوبیت نمی کند نیاز به هر گونه گواهی” او مشاهده شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>