Narain تست برنامه نگاهی به آمار

Coronavirus بیماری همه گیر است که غرق ویرانی در رویدادهای جهانی در سراسر جهان از جمله رویدادهای ورزشی و هند اولین راننده F1 Narain Karthikeyan نیز تحت تاثیر آن است.

43-سال-هند قصد دارد در سال 2020 فصل شده است و آمار به عنوان پیش فصل تست حوادث در سراسر جهان تحت تاثیر قرار شده است. Narain شده است مسابقه در ژاپن برای چند سال گذشته و مسابقه در سوپر GT قهرمانی سال گذشته است.

در اولین بازی خود در فصل sportscar, مسابقه, هند قابل توجه بود و برنده سوپر GT×DTM رویای نژاد در علاوه بر این به یک سکو. اما پیش از آن در ماه ژانویه Narain اعلام کرد او در بیرون کشیدن از قهرمانی است و هنوز برای نهایی کردن برنامه های خود و حوادث اخیر کمک کرده اند نیست.

منتظر گزینه های

صحبت کردن در یک رویداد برای راه اندازی Usha طرفداران’ محصول جدید مسابقه کروم فن در شنبه Narain گفت: “من فقط در حال انتظار برای گزینه های سمت راست در حال حاضر آن است که آیا اروپا و یا ژاپن. برای من و ژاپن بهترین است. پس از بیرون آمدن از فرمول یک, من را ساخته اند یک حرفه ای خوب وجود دارد. آن را مناسب من واقعا خوب, من می دانم فرمت. وجود دارد بسیاری از تولید کنندگان بزرگ و سری یک جمعیت بزرگ. به عنوان ویروس در حال گسترش به کشورهای مختلف بسیاری از شیوه های در حال گرفتن لغو و رقابت هستند به تعویق افتاد. بیایید ببینید چه اتفاقی می افتد.”

Narain نیز اضافه شده است که او تا به برخی از برنامه های به کار در پایه سطح به کمک این محصول بعدی از جوان هندی رانندگان به خصوص در رفتن karting سطح. “من امیدوار هستم که به پرورش برخی از استعدادهای جوان. من 28 سال تجربه مسابقه و من می خواهم به تصویب آن در,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>