هندی-منبع سیاستمدار Rishi Sunak منصوب شد به انگلستان وزیر جدید اقتصاد و دارایی روز پنجشنبه با نخست وزیر بوریس جانسون در یک ترمیم کابینه.

آقای Sunak پسر-در-قانون Infosys بنیانگذاران Narayana Murthy ملحق خواهد شد, دبیر خانه Priti پاتل در بالای دولت نیمکت به عنوان صدراعظم از خزانه داری.

زودتر پاکستان-منبع ساجد جاوید استعفا داد و به عنوان صدراعظم در یک شوک حرکت در یکی از بزرگترین shakeups پس جانسون برنده thumping اکثریت در دسامبر 2019 انتخابات عمومی.

او جایگزین شده است توسط آقای Sunak بود که تا به حال آقای جاوید را در تاریخ به عنوان دبیر کل به خزانه و دیده می شود به عنوان یک ستاره در حال افزایش در کابینه.

39 سال است به حرکت به شماره 11 Downing Street, درب بعدی را به دفتر نخست وزیر به عنوان او طول می کشد شارژ از دوم مهم ترین موقعیت دولت به عنوان وزیر دارایی.

“ملکه شده است لطف خوشحال و برای تایید انتصاب Rt Hon Rishi Sunak به عنوان صدراعظم از خزانه,” خیابان داونینگ گفت: در اعلام رسمی.

MP برای ریچموند در ایالت یورکشایر درشمال انگلستان به Murthy دختر Akshata برای اولین بار وارد پارلمان انگلستان در سال 2015 و سریع افزایش یافته است تا حزب محافظه کار به عنوان یک سرسخت Brexiteer که تا به حال پشت جانسون استراتژی به ترک اتحادیه اروپا (اتحادیه اروپا).

انگلستان به دنیا آمد پسر یک داروساز و یک خدمات بهداشت ملی (NHS) پزشک عمومی (GP) پدر یک دانشگاه آکسفورد و استنفورد فارغ التحصیل شد.

“از کار در my mum کوچک شیمیدان فروشگاه به تجربه من ساختمان بزرگ و کسب و کارهای من را دیده اند که چگونه ما باید پشتیبانی رایگان شرکت و نوآوری برای اطمینان از بریتانیا تا قوی تر آینده” آقای Sunak گفته بود در طول مبارزه با تروریسم در اروپا رفراندوم.

او تاسیس یک 1 میلیارد پوند سرمایه گذاری جهانی شرکت و تخصصی در سرمایه گذاری در کسب و کارهای کوچک بریتانیا قبل از ورود به سیاست است. او به شدت معتقد است که کسب و کارهای کوچک در انگلستان شکوفا می شوند به عنوان یک نتیجه از مبارزه با تروریسم در اروپا به عنوان اکثریت قریب به اتفاق, انگلیسی, کسب و کار (94%) لازم نیست که هر چیزی برای انجام با اتحادیه اروپا; اما آنها هنوز هم موضوع را به تمام اتحادیه اروپا قانون است .

هندی-منبع نمایندگان مجلس Alok شارما و Suella sophie dany e. برخی از دیگر هند-منبع نمایندگان مجلس انتظار می رود به یک ارتقاء در این هفته ترمیم کابینه دوبله پاکسازی با توجه به برخی از مشخصات بالا استعفا و sackings رود

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

خرید کتاب زبان اصلی