نارندرا راه اندازی حراج روند 41 زغال سنگ بلوک تجاری برای معدن

نخست وزیر نارندرا مودی روز پنجشنبه راه اندازی شد حراج روند 41 زغال سنگ بلوک تجاری برای استخراج معدن یک حرکت که باز می شود در هند زغال سنگ بخش خصوصی بازیکنان نامیده می شوند و این یک قدم بزرگ در جهت هند دستیابی به اعتماد به نفس.

راه اندازی حراج معادن تجاری برای استخراج معدن است که انتظار می رود برای جلب ₹33,000 کرور سرمایه گذاری در کشور بیش از پنج تا هفت سال نخست وزیر هند برنده خواهد شد coronavirus جنگ و تبدیل این بحران به یک فرصت و همه گیر خواهد شد و هند متکی به خود.

راه اندازی حراج روند نه تنها نشانه ای از آغاز از بازکردن این کشور زغال سنگ بخش از مستند از دهه اما با هدف ساخت هند بزرگترین صادر کننده زغال سنگ نخست وزیر گفت.

در حال حاضر با وجود اینکه چهارمین تولید کننده بزرگ گفت: هند دومین وارد کننده خشک-سوخت.

“اجازه دادن به بخش خصوصی در تجاری معدن زغال سنگ است باز کردن منابع یک کشور با جهان چهارم بزرگترین ذخایر” او اشاره کرد.

عمده کلاهبرداری قرار گرفته بود در زغال سنگ اکشن, زودتر, اما این سیستم ساخته شده است “شفاف” در حال حاضر نخست وزیر گفت lambasting سیاست های گذشته از نگه داشتن این بخش بسته شده است.

آقای مودی گفت که این فرایند حراج خواهد شد در نتیجه عمده درآمدهای متحده و ایجاد اشتغال علاوه بر توسعه پرت و دور افتاده و مناطق.

شروع حراج روند این بلوک بخشی از مجموعه ای از اطلاعیه های ساخته شده تحت Atmanirbhar بهارات Abhiyan’ است به احتمال زیاد به کمک ₹20,000 کرور درآمد سالانه به دولت.

در خط با نخست وزیر اعتماد بنفس تماس هدف پشت حراج فرایند است که برای رسیدن به خودکفایی در رفع نیازهای انرژی و تقویت توسعه صنعتی.

دولت اقدامات مهمی تصمیم به باز کردن زغال سنگ و معدن بخش به رقابت سرمایه و تکنولوژی است.

زغال سنگ و معادن وزیر Pralhad جوشی بود که همچنین در حال حاضر در طول راه اندازی رویداد گفت: ₹50,000 کرور روپیه است که سرمایه گذاری در این بخش به جک تا هند زغال سنگ خروجی به 1 میلیارد تن.

با توجه به رسیدن به خود کفایی در بخش زغال سنگ وزارت زغال سنگ در ارتباط با FICCI راه اندازی روند حراج 41 معادن زغال سنگ تحت مقررات از معادن زغال سنگ (مقررات ویژه) عمل و معادن و مواد معدنی (توسعه و قوانین و مقررات) عمل می کنند.

پس از دستیابی به قله دارای ظرفیت تولید 225 میلیون تن (تن) دولت گفت: این معادن کمک خواهد کرد حدود 15 درصد از این کشور در مجموع پیش بینی تولید زغال سنگ در 2025-26.

این نیز منجر به ایجاد اشتغال برای بیش از 2.8 لاخ مردم — اشتغال مستقیم برای حدود 70 ، 000 نفر و غیر مستقیم اشتغال برای حدود 2,10,000 مردم به عنوان در هر دولت است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>