نصیر الدین شاه: ‘عرفان = شکر و دانش و حکمت’

عرفان = شکر و دانش و حکمت است.

“او رفته است ؟ بدون خداحافظی چگونه می تواند او را ؟ او ممکن است باید صبر کردم”. Waiting for Godot

عرفان (به عنوان او اصرار بر تلفظ آن) دور رفت در همان محجوب و با وقار شیوه ای که او زندگی می کردند. خیلی قبل Maqbool یک جوانه از یک ایده در Vishal Bhardwaj سر یک روز در بازگشت به خانه دیدم Ratna نشسته در اتاق نشیمن بسیار اندک بسیار خفیف به دنبال کسی که با تمرین او برای تلویزیون فیلم آنها به عمل در کنار هم. اگر نه برای کسانی که چشم من گرفته اند ممکن است بدون اطلاع قبلی از این هرگز دیده می شود او را انجام دهد اما چیزی در او آرام و اطمینان به عنوان او به من خوش آمد می گوید آن روز با من ماند—خفیف احترام در همه ingratiating با یک دست دادن است که تا به حال آرام و استحکام ناشی از یک متعصبانه اعتماد به نفس در خود و علاقه عمیق در دیگران با کیفیت است که به تعریف او برای من همیشه.

آن خواهد بود در حالی که قبل از Irrfan با او به شدت اچ متفکر عمیقا احساس اجرای برنامه خواهد شکست مثل یک موج ملایم فراگیر همه چیز را قبل از آن بر روی کل کشور آگاهی و بر جهان به عنوان یک startlingly حساس گذاشت. اولیه خود را از روی لئامت دادن که دیدم او ساخت و با راه رفتن بر روی قطعات در فیلم و یا بیشتر آنهایی که برجسته در forgotten سریال های تلویزیونی—یک مسیر است که به نظر نمی رسد پیشرو در هر نقطه—برای او, به اعتقاد من, کارآموزی به سنگ تیز کردن مهارت بر روی صفحه نمایش در کار او بود و پس از آن مبهوت همه ما با. این بود که اگر طبیعت به رسمیت شناخته شده و آنچه که او قادر بود و آماده می شد او را به انجام عدالت به آن است. اما طبیعت نیز به طرز عجیبی منحرف آن باعث می شود شما بر روی دندان با چنگک جمع کردن و سپس به دسته های پاپ آپ و شما ضربه بر روی سر.

Naseeruddin Shah: ‘Irrfan = thankfulness, knowledge, wisdom’

آشکار استعداد

تا زمانی که این فیلم Haasil او به سختی متوجه شده اما مصمم و با سنگ جامد عزم به جای آن از حد معمول زخمی نفس او با استقامت هر چه آمد راه خود را از یادگیری به عنوان او رفت آنچه که برای او کار می کرد و چه نکرد. این تکیه در دوره پرداخت می شود در پیک بعد و به لطف حاد ادراک او برکت with او خوش در راه برای تبدیل شدن به یک زندگی تصویر از ضرب المثل, ‘فرصت می آید به کسانی که استقامت’. آگاه باشید که آمادگی همه, Irrfan می دانستند که این سوال بود که آیا او شانس خواهد آمد اما این که آیا او خواهد بود آماده برای آن زمانی که آن را آمد. آگاهانه من فکر می کنم او آماده خود را به آن را گرفتن و با زور آن را خشک که آن را اجازه نه رد و نا امیدی از گسترش مبارزه او را تحمل و نه او را رفعت در نهایت گرفتن آنچه که او سزاوار آمده در راه خود تمایل به دریافت اجرای خود را در سراسر در subtlest ترین و در عین حال قاطعانه و همدلانه راه است.

من هرگز کشف یک ذره از خود شک و تردید در انسان یا به عنوان یک بازیگر و یا به عنوان یک فرد و تمایل خود را به سکون اعتماد مردم نه به ذکر است اطلاعاتی که از طریق میدرخشید و در هر چیزی که او را همراه با تقریبا وحشی مغناطیس به شخصیت خود یک حساسیت آرام تهدید و منحصر به فرد انیگما بود که حسادت بسیاری از کمتر سخت کار بازیگرانی که ویژگی موفقیت برای خدا خیرخواهی یا استعداد ذاتی یا, موفق باشید, هیچ کدام, به نظر من ساخته شده Irrfan آنچه که او بود.

گذاشته پشت راحتی در مقابل دوربین که برای او تحسین شده است قطعا نمی آمد به راحتی. نه تنها وجود دارد سال از فکر و عمل, پشت, آن, اما همچنین عجیبی در درک آنچه که در ارتباط با عملکرد و چگونه و به چه میزان. من احساس می کنم کاملا بدون خجالت در اعتراف است که من تا حد زیادی غبطه می خوردند بازیگری خود را لغو احکام صادره ی. و پس از شاهد چیزی است که او انجام داده بود اغلب آرزو من می توانم زمان را به عقب برگردانید و به بیش از برخی از اجراهای با بهره مندی از ادراک و فهم بازیگری بود که هدیه خود را به تمام ما کمتر و بازیگران. او را به تماشای من نمی تواند مانع یک untrammeled تحسین که در سن و سال او به نظر می رسید به طور کامل درک تکنیک بازیگری در عین حال ماند گرسنه برای کسب اطلاعات بیشتر. این تحسین البته به نوبه خود به تعجب در راه او خود را نگه داشته روند کار تا کاملا نامرئی است که آن را غیر ممکن است به درک دقیقا چگونه او آنچه که او انجام داد.

زندگی فوق العاده ای

برای کسانی از ما نزدیک خود ما غروب یکی دیگر از درس زندگی ما در انتظار در شیوه ای که او به کار گرفته بیماری خود را. تقریبا reveling در این فکر بود که او در واقع قادر به مشاهده grim reaper رویکرد (“چگونه بسیاری از ما این شانس دریافت کنم ؟” او می خواهم می گویند) نقشه برداری شروع اجتناب ناپذیر با همان نافذ او مشاهده کانال به کار خود فکر نمی کنم او تا به حال یک بار فکر “چرا؟؟” با وجود اینکه مصمم به مبارزه با آن و برنده شدن بدن خود را ساعت به حال برنامه های دیگر ،

آن را هیجان انگیز بود فقط برای اندیشیدن به آنچه در سحر و جادو از او می خواهم آمد تا با بعدی اما ما که می خواهم پیش بینی سطح گیج کننده او می تواند آمار در یک دهه زمان شد با توجه به شکستگی. ما فقط باید به محتوای خودمان را با این فکر که در حالی که برای ما نفس همان درجه به عنوان او.

“Jaate huwe kehte هو کی qayamat pe milenge

Kya خوب, Qayamat ka hai گویا کوی din aur”. Ghalib

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>