ملی Fishworkers فروم flays پیش نویس ارزیابی اثرات زیست محیطی

ملی Fishworkers فروم (NFF) flayed پیش نویس ارزیابی اثرات زیست محیطی (EIA) 2020 به صورت حاوی جملات که “خلاف قانون اساسی” پاداش متخلفان و رقیق قدرت نظارتی با ارائه یک اختیاری تنور موجود هنجارهای اجباری.

در یک نامه به اتحادیه, وزیر محیط زیست Prakash Javedkar این NFF رئیس M. Ilango اظهار داشت که اصلاحات پیشنهاد شده در EIA اطلاع رسانی شد و فاقد پایه و اساس علمی و توسعه یافته اند و بدون هر گونه جامع ارزیابی تاثیر.

“ما معتقدیم که اصلاحات پیشنهاد شده در تخلف از قانون اساسی ما تضمین حقوق تحت ماده 21 مقاله 48A و ماده 51-A(g). ما خواهان تکمیل به یاد بیاورید از پیش نویس ارائه شده و ثبت نام ما اعتراض شدید خود را در برابر هر رقت از مفاد موجود EIA, اطلاع رسانی, 2006,” او گفت:.

با توجه به NFF پیشنهاد برای دادن مجوز برای شمشیربازی و درست و بدون مطالعه جامع در EIA و بررسی توسط کارشناسان EAC به عنوان ناقص. درست شامل انتقال از یک چشم انداز است. در مناطق کم ارتفاع که ممکن است طبیعی تخلیه کانال های ساکن و یا waterbodies می توانید پر کردن و تغییر با توجه به درست کار و در نتیجه تأثیر محلی محیط زیست.

علاوه بر این وضعیت برای جمع آوری داده های پایه مطالعه و یا یک فصل مطالعه برای یک EIA نیز ناقص غیرعلمی و غیر قابل قبول به عنوان تنها سه فصل مطالعه می تواند تصویر بهتری از تغییرات فصلی و کمک به پیش بینی اثرات.

NFF نیز مخالف جایگزینی در Para 13 subclause 11 از EIAs با EMPs برای دسته B2 پروژه به عنوان حتی یک پروژه کوچک می تواند تاثیر مخرب در محیط زیست شکننده مناطق.

عمومی, مشاوره, NFF گفت: پیش نویس پیشنهادی برای کاهش عمومی اظهار نظر دوره از 30 روز به 20 روز و نیاز است که جلسه عمومی فرآیند تکمیل شود در 40 روز نسبت به 45 روز تحت 2006 اطلاع رسانی.

در حالی که مشاوره عمومی شد یک جزء اساسی از طریق پیش نویس این MoEFCC پیشنهاد به گسترش لیست از پروژه های که معاف از مشاوره عمومی مانند تجدد از پروژه های آبیاری تمام ساختمان آبراه گسترش ملی بزرگراه ها و تمام پروژه های مربوط به دفاع ملی و امنیت و یا مربوط به “سایر ملاحظات استراتژیک” به عنوان تعیین شده توسط دولت مرکزی.

در مورد پست عملا مصوبات NFF احساس کردند که به جای تمرکز بر حصول اطمینان از حفاظت از محیط زیست پیش نویس EIA سال 2020 تضعیف سفارشات ملی سبز, دادگاه بود که در برابر حکومت پس عملا مصوبات.

“به نظر می رسد هدف از این اطلاع رسانی است که به مبنای مشروعیت illegalities انجام شده توسط صنایع.”

NFF معتقد است که این پیش نویس همچنین به نظر می رسید به مماشات کسب و کار و منافع اقتصادی بیش از منافع زیست محیطی. جدید اطلاع رسانی نیاز به پروموتر به ارائه گزارش تنها یک بار در هر سال است. این برگ های زیادی از اتاق را برای مروج به انتخاب و انتخاب داده ها و اطلاعات است که عرضه می شود.

“این نسخه از اطلاع رسانی خواهد شد تنها تضعیف هند در محیطی حکومت قرار می دهد و ما جمعی محیطی سرنوشت در خطر” NFF رئیس گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>