ملی مستند | سلمان خان به کمک 25,000 کارگران در صنعت فیلم

بازیگر سلمان خان متعهد به حمایت مالی 25,000 دستمزد روزانه کارگران از صنعت فیلم در پی ملی مستند با توجه به فدراسیون هند غربی سینمایی کارکنان (FWICE).

روزانه دستمزد کارگران در سراسر راههای مختلف هستند به شدت ضربه توسط 21-day مستند.

با توجه به FWICE جمهور B N Tiwari, Salman از طریق خود انسان بنیاد رسیده به سازمان خود. “سلمان است که انسان بنیاد آمده است رو به جلو برای کمک به دستمزد روزانه کارگران است. آنها به نام ما سه روز پیش. ما حدود 5 لاخ کارگران که از 25,000 هستند و نیاز مبرم به کمک مالی. انسان بنیاد گفت: آنها خواهد شد مراقبت از این کارگران خود را. آنها خواسته اند برای حساب جزئیات این 25,000 کارگران” آقای Tiwari گفت.

“باقی مانده 4,75,000 کارگران برای زنده ماندن می تواند برای حدود یک ماه است. ما در حال حاضر بزرگ جیره بسته برای تمام کارگران اما متاسفانه با توجه به مستند آنها قادر به اینجا می آیند به جمع آوری آن است. ما به فکر راه چگونه برای رسیدن به آنها,” او اضافه شده است.

آقای Tiwari گفت FWICE رسیده است به چندین بازیگران و فیلمسازان را به یک سهم.

“ما نامه نوشته اند و همچنین ارسال پیام به افراد مختلف در صنعت فیلم به جلو می آیند و کمک به کارگران اما ما نمی دریافت هرگونه پاسخ از آنها. تولید کننده Mahaveer Jain ارائه کرده است به ارائه کمک در شرایط استفاده از مواد غذایی و اقلام ضروری,” او اضافه شده است.

قبلا در این هفته فیلمسازان و بازیگران از جمله Karan Johar, Taapsee Pannu, Ayushmann, Kiara Advani, Rakul Preet Singh, Sidharth Malhotra و Nitesh Tiwari متعهد حمایت خود را به یک ابتکار جدید با هدف حمایت از روزانه دستمزد حقوق بگیران.

ابتکار من ایستاده با بشریت آغاز شده توسط سازمان — انجمن بین المللی برای ارزش های انسانی, هنر زندگی پایه و اساس و فیلم هندی و تلویزیون صنعت را فراهم خواهد کرد خانواده ها از دستمزد روزانه کارگران با 10 روز از مواد غذایی ضروری را تامین می.

در مارس 18, انجمن صنفی تولید کنندگان هند اعلام کرد که آنها راه اندازی یک صندوق امداد به صورت روزانه دستمزد حقوق بگیران نهفته خاموش کردن فیلم, تلویزیون و وب محصولات میان coronavirus بیماری همه گیر.

تصمیم خود را پس از بسیاری از فیلمسازان از جمله Sudhir میشرا Vikramaditya Motwane و Anurag Kashyap مطرح نگرانی از تاثیر shutdown در دستمزد روزانه کارگران است.

با توجه به وزارت بهداشت و درمان تعداد کل COVID-19 نفر افزایش یافت به 979 روز یکشنبه با مرگ و میر بالا رفتن به 25.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *