در پایان نهایی تبدیل به ضد اوجی و یک طرفه به عنوان هاریانا زندگی می کردند تا به مورد علاقه خود را برچسب و ورزشی مذکور را شکست اقتدار هند (SAI) 6-0 به کسب عنوان قهرمانی در 10 ملی هاکی ارشد (یک بخش) قهرمانی در اینجا در روز یکشنبه.

هیچ بیشتر وجود دارد comebacks برای جوان سای طرف که فرار از بخار پس از یک شروع امیدوار کننده. سای تحت سلطه سه ماهه اول که طی آن به دست آورده سه گوشه مجازات. اما سای مجازات گوشه چپ تبدیل های زیادی را به دلخواه به عنوان هاریانا جان سالم به در برد.

آن را متفاوت هاریانا طرف است که در این زمینه در سه ماهه دوم. سابق قهرمان شانه ای بالا انداخت آن رویکرد دفاعی و بازی با تعداد زیادی از ذوق و پرخاشگری در خط میانی بسیار به ناراحتی از سای دفاع.

هاریانا رفتم جلو در قرن 19 دقیقه است. Annu پس از دریافت پاس از حق فروخته شده خود نشانگر ساختگی و تحت فشار قرار دادند که توپ به سمت بینام Manisha که به ثمر رساند. Poonam Rani را اند خرحمالی و nbsp پیدا برای دومین هدف عالی تصویب شد که منحرف در توسط Annu در 22 دقیقه است.

سای موفق به نگه داشتن یک برگه پاک در سه ماهه سوم با وجود اینکه در پایان دریافت هاریانا حمله. اما هاریانا مهر کلاس خود را با به ثمر رساندن چهار گل در سه ماهه گذشته است. Kajal زده یک مزرعه گل در 47 دقیقه و دیپیکا ساخته شده جبران زودتر خود را نتواند به ثمر رساند هدف چهارم در 50 دقیقه است. هاریانا به ثمر رساند و دو بار دیگر از طریق Usha (59) و دیپیکا Sen (60). دومی تبدیل یک ضربه پنالتی کرنر در دقیقه در حال مرگ.

Madhya Pradesh هاکی آکادمی سوم به پایان رسید پس از شکست ماهاراشترا 2-1 در بازنده نهایی است.

پس از یک cagey, شروع, مسابقات, برترین گلزن Rutuja Pisal به ثمر رساند او 10th هدف قرار داده ماهاراشترا پیش در 25 دقیقه است. اما MPHA زده دو بار در فضا از دو دقیقه از طریق Jyoti Pal (31) و Sadhana Senger (33) به نوبه خود در این مسابقه بر سر آن است.

نتایج: مرحله نهایی: Haryana 6 (Manisha 19, Annu 22, Kajal 47, Deepika 50, Usha 59, Devika سن 60) bt سای 0.

بازنده نهایی: MPHA 2 (Jyoti رفیق 31, Sadhana Senger 33) bt ماهاراشترا 1 (Rutuja Pisal 25).

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی