‘Navarasa’ — رولرکوسترهای احساسی

وجود دارد یک تلنگر به سمت مجازی اجرای رقص. مشکلات فنی از هم جدا در آشپزخانه و ژولیده اتاق را برای یک تجربه زیبایی شناختی.

هنر از هند Navarasa ارائه شد و سرپرستی خوبی برای رسانه های دیجیتال. هشت رقصندگان به نمایندگی از سبک های مختلف به کاوش هر rasa طریق به خوبی طراحی قطعات. این جلسه تعاملی بین هنرمند و sutradhaar, Rajika پوری پس از هر عملکرد, کمک در درک چگونه محبوب ساخته و روال تم ها را می توان با برخورد متفاوت است.

Apt ترکیب

Manipuri توان Sinam باسو سینگ را از دست داده و karunya (شفقت) رسا tugged در رشته های قلب. ارشد Odissi artiste Sujata Mohapatra در زمان veera (جوانی) در حالی که Kathakali رقصنده Prabal Gupta نمایش bhayanaka و shanta (ترس و آرامش). Sattriya رقصنده آنیتا Sharma کاوش یکdbhuta (تعجب) رسا.

Sinam Basu Singh

Sinam باسو سینگ

Sinam باسو انتخاب یک روح آهنگ به تصویر کشیدن Yasoda را هنگامی که غم و اندوه فراق از کریشنا. او به تصویر کشیده مادر, احساسات, خلق و خوی از رودخانه Yamuna و چگونه گاو از دست رفته کریشنا از طریق خود حساس abhinaya. باسو دقیق و اندازه گیری رفت و آمد آشکار بود.

Sujata Mohapatra توصیف خداوند Ram شجاعت و جذابیت از طریق Tulsidas’ ترکیب ‘شری Ramachandra kripalu bhajamana’, جایی که او به تصویر کشیده شده چگونه او را برداشت تعظیم قدرتمند از شیوا که منجر به ازدواج او با سیتا که با قرار دادن تاج گل بر او در طول swayamvar.

Sujata Mohapatra

Sujata Mohapatra

کل عمل mimed به موسیقی پس از اولیه خطوط آهنگ بودند خوانده شد و به مثابه یک قطعه هنری.

رمان نقش

این یک سورپرایز شیرین و لذت بخش به تماشای شکسپیر شخصیت تبدیل به یک موضوع Kathakali لبا vesham (زن impersonation) هنگامی که Prabal Gupta بازی لیدی مکبث به کمال است.

ترس و احساس گناه او تجارب پس از قانع کردن مکبث به کشتن شاه دانکن چگونه او می افتد روی تخت او در پایان و چگونه در نهایت حل و فصل صلح بر او — Gupta در خود احساسی بهترین.

Anita Sharma

آنیتا Sharma

آنیتا شارما در زمان قسمت از کریشنا زندگی مانند Poothana هارا Bakasura vadha و Yashoda گرفتن به دانستن واقعیت شگفت انگیز از به تصویر کشیدن یکdbhuta رسا. از همه این دنباله ای که در آن Yashoda می شود یک نگاه اجمالی از کل جهان زمانی که کودک کریشنا دهان باز می کند به نظر می رسید بهترین راه حل مناسب به رسا. نبرد با Bakasura شد متقاعد کننده ای به تصویر کشیده است. این واقعیت است که آنیتا افتتاح قطعه با nritta بخش جالب بود.

Kasi Aysola

کسی Aysola

لس آنجلس مبتنی بر کاشی Ayosola را Bharatanatyam عملکرد شامل دو آهنگ به تصویر بکشد hasya (نشاط) رسا. قطعه اول ‘Enthati kuluke…’ نمی بیرون کشیدن خلق و خوی در حالی که دیگر به تصویر کشیده کریشنا بازی فساد در gopis به استنباط خنده. حرکات او و mudras قابل توجه بود به عنوان او رفت و آمد.

Vijayalakshmi

Vijayalakshmi

با آن تغزلی جذابیت و ظریف حرکت Mohiniyottam به طور طبیعی آشنایی خود را به Sringara rasa اما عملکرد Vijayalakshmi که به نمایندگی از فرم هنری wasdisappointing. این Ashtapadi ‘Chandana charchita…’ سونگ در Sopanam سبک می تواند به بهره برداری رسیده است به کمال به تصویر کشیدن ماهیت عشق اما Vijayalakshmi برای آن ساخته شده با برخی از قابل توجه nritta.

Srimayi Vempatti

Srimayi Vempatti

Srimoyi Vempati را گزیده ای از Kuchipudi باله ‘Harivilasam’ که در آن او رقصید که شیوا در خشم بود, بیشتر, درام, فیلم از رقص. افت شد زیبایی با دود چراغ و با Siddendra یوگی مجسمه. به جای Kuchipudi صحنه و لباس Vempati بود به شیوا.

Rachna Nivas

Rachna Nivas

آمریکا مبتنی بر Rachna Niwas که در زمان بheebatsa (انزجار) در Kathak عملکرد رفت و از طریق بسیاری از احساسات قبل از ورود در رسا. حرکات او بودند به شدت clasical و به نظر می رسید که با الهام از فیلم رقص. عبارات او به نظر می رسید کمی ساختگی.

Ajayveer Chapokat مرد پشت هنر از هند سزاوار یک کلمه از ستایش جریان از لحاظ فنی تولید صدا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>