‘Navelru… نیمه آب پز’, ‘پاپ کورن میمون ببر’: عجیب و غریب عناوین آمده خواستار به کانادا سینما

به طور متوسط حداقل پنج کانادا فیلم دریافت هر هفته منتشر شد. بیشتر نمی گذشته فراتر از تعطیلات آخر هفته را ترک به تنهایی یک هفته تمام. چه چیز دیگری انتظار دارید با عنوان ‘Navelru نیمه آب پز’! این است دلسرد تولید. شما تعجب که چرا و چگونه بسیاری از فیلم های در حال نوتبوک با تنها کسری از سرمایه گذاری به دست آورده بازگشت. در ماه گذشته بیش از 100 فیلم بودند دروغ گفتن با سانسور در انتظار مشاهده و صدور گواهینامه.

من جان سخت, سینما, فن, اما این یکی کار من نیست حسادت. شما حتی نمی توانید راه دور میدوی. نرم افزار برای سانسور گواهی در حال حاضر آنلاین است و در اول بیا اول خدمت اساس. تاریخ انتشار را می توان اعلام کرد که تنها پس از تولید procures گواهی. ساخت ‘پاپ کورن, میمون, ببر’ انجام شد در یک بی شتاب شیوه اما با تقلا برای تاریخ مناسب و صفحه نمایش تاثیر یک وزیر بود که با استفاده از پرش سانسور گواهی صف. با یک عنوان که به عنوان عجیب و غریب به عنوان آنها می آیند این فیلم را به طور معمول رفته خسته شده اید و اگر آن را به حال شده است از گروگان سوری که جزو با استعداد ترین در کانادا سینما.

برخی از مردم فقط نمی زحمت به جوانه زدن از یک, اجتماعی, اخلاقی پیله آنها را به دقت برای خود ایجاد کرده. چهارشنبه سوری یکی است. آنها را جشن می گیرند و کشف فرصت های فوق العاده زندگی انداخته است تا در نتیجه پایان دادن به غرق در ترحم و تطهیر است. سینما به شما می دهد فرصتی برای خواب و کشف جهان غیب و تجربه پرپیچ و خم از احساسات. چهارشنبه سوری دارای استعداد متوسط صرفا بصری اما نوشتن توخالی است. این عدم قطعی اسکریپت است که باعث می شود فیلم های خود را به نظر می رسد بی ربط. او این نوع از مدیر که صفر در عنوان قبل از اینکه به فکر یک طرح قابل قبول است که محدودیت این ورزش است. با Ram Gopal Varma و بالا برای سینمایی بت وجود دارد بیشتر جرم و جنایت از مجازات است. در این زمان پسر او پیشنهاد عنوان ‘پاپ کورن, میمون, ببر’ بنابراین او را به نوشتن چیزی متصل می شود. ‘خون و مشروبات الکلی و, بررسی سوالات’ شده اند مناسب تر.

به هر حال در حالی که مردم او را “میمون’, Seena شخصیت ادعا می کند او را ‘ببر’ Seena. که طول می کشد مراقبت از دو نام بی ربط. وجود این دختر به نام Popcorn Devika که ارائه یک کودک در زندان سرگردان در اطراف aimlessly پس از آزادی از دست می دهد پول خود و نوزاد و تبدیل به یک سرد و بی عاطفه ، پس از آن وجود دارد معمول سوری شخصیت با نام های مانند Galeej, Kothambari و Kushka. هدف از هر گونه فیلم است که برای سرگرم کردن روشنگری آموزش و یا حرکت شما احساسی معمولا. ‘PMT’ حاضر به تیک هر یک از این جعبه.

شما لازم نیست با شناسایی هر یک از این شخصیت ها و پس از شکست به همدردی با آنها را صرفا به این دلیل آنها آگاهانه انتخاب مسیر آنها آج. هیچ طرح و نه وجود دارد قطعی شخصیت قوس ذخیره Devi. قهرمان همیشه در یک مستی بی حسی, گرفتن, شکنجه توسط زنان و یا فوق العاده جمجمه با مشت خود را. این نوع از ناسزاهای مورد استفاده در فیلم های بی سابقه در کانادا سینما. سوری شده است حفر کردن صحنه از زندگی خود را راست از ‘Inthi Ninna Preethiya و آن را ادامه تاسف از عشق از دست رفته دهیم کودکانه پاپ فلسفه و درمان هر زن اما مادر او با تحقیر. او همچنین تلاش می کند به بافتن در کش پر از پول نقد قسمت از ‘کندا Sampige’ ساخت این فیلم به نظر می رسد حتی بیشتر بی ربط. ‘PMT است مانند ramblings کسی بالا در برخی از مرتب کردن بر اساس ماده ممنوع تجویز نیست. متاسفانه فکر نمی کنم که پیشنهاد عنوان می توانید به تماشای این فیلم حداقل برای چند سال.

A still from the movie ‘Kendasampige’

هنوز هم از فیلم ‘Kendasampige’

شده است وجود دارد بحث از اواخر که برخی از فیلم هایی مانند ‘قطر’, ‘عشق Mocktail’ و ‘Kanadhanthe Mayavadhanu’ باید به خوبی انجام می شود در این جعبه ، آن را همیشه می تواند دشوار برای بودجه فیلم که صرفا وابسته به ‘word’ به خاطر یک بودجه جداگانه برای تبلیغات یک بار اضافه شده. واقعیت غم انگیز این است که قبل از کلمه مثبت می تواند به گسترش این فیلم کشیده هستند. در هفته گذشته شش فیلم منتشر شد و رامش را ‘شیواجی Suratkal’ پدید آمده است برنده. دو تا از سخت ترین ژانر ها, کمدی, و, قتل, رمز و راز است. اگر شوخی باید برای حفظ آینده در سابق دومی بستگی به دوره ای تاب برای نگه داشتن بیننده حدس زدن. شما می توانید ببینید که زحمت نوشته اسکریپت آماده بود قبل از رفتن به مجموعه.

آخرین بار یک رمز و راز قتل masquerading به عنوان قربانیان خرافات مشغول به کار بود و در عين رنگی Taranga’. در اینجا بیش از حد این دو در هم تنیده شده است به صورت کاملا باور اما قانع کننده مشاهده. ترفند این است که شما فکر می کنید در حالی که تماشای و مدیر Akash Srivatsa دستیابی به آن است. همچنین توالی حرکت به جلو و عقب انجام می شود یکپارچه بدون سردرگمی است. آهنگ فقط پس از فاصله سرزده است و باید آن را بیشتر جاذب است. تلاش زیادی رفته به پاسخ دادن به آینده نگر شک و تردید اما چند مظنون به احتمال زیاد با انگیزه را ساخته اند آن را جالب تر است. با یک رفت و آمد مکرر تعطیلات به عنوان محل در سبز رنگ Maikeri یک قهوه با نام تجاری است وصل نی نی خیلی بدیهی است. یک شخص وابسته لا دکتر واتسون ضروری است برای یک کاراگاه به عمل به عنوان یک هیئت مدیره صدایی که با این نسخهها کار در اینجا گهگاه. رامش بدیهی است که هیجان زده در مورد نقش و به ارمغان می آورد مقدار مناسب از جنون بی قراری ارتباط با چنین شخصیت در حالی که قانع کننده در عاطفی توالی.

‘شیواجی Suratkal’ ساخته شده در یک عملی بودجه خواهد شد و سود خوبی برای تولید کننده ای است که می تواند افتخار او ساخته شده یک فیلم است که هر کس می توانید تماشا. هر فیلم خود آن را سرنوشت و غیر قابل پیش بینی در واکنش مخاطبان باعث می شود آن را بیشتر جذاب است. همکاری از ذهن خلاق کار می کند بهتر از سینمایی رجزخوانی یک مشکل روح ولع مصرف همدردی برای یک زندگی صرف شکایت به جای جشن گرفتن.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>