‘Nayanthara کمال’: Smruthi Venkat در ‘Mookuthi امان’

اجازه دهید ما فرض کنیم که این نگاه از معصومیت در چهره او آورده است که Smruthi Venkat او برای اولین بار اقدام به عرضه و شش سال پیش در Vishnu Vishal را Mundasupatti.

او تا به حال به نوبه خود آن را به این دلیل که بعد از 20 سال هنوز به تحصیلات تکمیلی دانشکده و Smruthi پدر و مادر مرده بودند در برابر او به دنبال یک حرفه ای فیلم. زندگی اما دارای یک طراحی خاص خود را دارد و تا پنج سال بعد صنعت فیلم است که در آن سفر خود را در زمان. در این زمان هر چند او می گوید: با یک لبخند وسیع پدر و مادر او داده بود.

“آن ها گفتند: ‘ما نمی تواند کنترل این دختر. آنها همچنین مطمئن است که می تواند رسیدگی به خودم” او می افزاید.

این ممکن است همان نگاه بی گناهی که ساخته فیلمساز Magizh Thirumeni بازیگران خود را به عنوان سنگین Anandi در سال گذشته آمار فیلم Thadam. یک سال او با احتیاط از هر کسی با استفاده از کلمه ‘گناه’ در اطراف او به دلیل نقش های کلیشه ای است که آن را به ارمغان می آورد راه خود را.

“من یک تجاری فیلم پس از ارائه Thadam. من نا امید که مردم شما قضاوت بر اساس نقش. حتی در فیلم های دیگر من کار بر روی در حال حاضر, من یک دختر بی گناه,” او می گوید.

این دو فیلم در حال Theerpugal Virkapadum بازیگران بازیگر Sathyaraj در سرب و مقدار پیش بینی شده فیلم توسط RJ Balaji Mookuthi امان. می گوید Smruthi از نقش او در دومی که Nayanthara در عنوانی نقش “آن است که یکی از بهترین تیم من با کار کرده است. این است که قطعا یک امان فیلم در راه شما تصور کنید. هیچ خوب در مقابل شر است. آن است که یک بازی سرگرم کننده, فیلم, و من مطمئن هستم که مردم مشتاق به تماشای Nayanthara بازی امان.”

در حال حرکت

تمایل خود را به بخشی از تجاری فیلم به این معنا نیست او خوب بودن “prop” در یک فیلم است.

Smruthi Venkat

او می خواهد برای بهبود مهارت او و هر چند نقش او گرفته شده تا کنون ارائه ممکن است صفحه نمایش زمان او خواسته Smruthi را انتخاب و آنها را به خاطر او می شود به کار با جانبازان مانند Sathyaraj و Urvashi (در Mookuthi امان). آن را نیز کمک می کند که او تا به تعامل با فیلمسازان از کالیبر های مختلف و سبک.

“Magizh آقا را به من بگویید همه چیز در مورد یک شخصیت شکستن همه چیز از بالا به پایین. چرا شخصیت است این راه, و چگونه او واکنش نشان می دهند و غیره. با Balaji آن است که همه در مورد واکنش به آنچه که او و یا دیگر شخصیت های فیلم می کند. چند روز اول سخت بود. یک بار من رو قطع از شخصیت واکنش می آیند به طور طبیعی,” او می گوید.

علاوه بر این کار با “بانوی ستاره” شد یک منحنی یادگیری را در خود دارد.

“او (Nayanthara) یک کمال گرا است. او هرگز دیر به مجموعه و بین تغییرات او کار می کند بسیار سریع است. در مقابل دوربین او می داند که در آن موقعیت خود را باید. یکی نمی تواند پیدا کردن یک نقص در راه او کار می کند. برای من همه چیز در مورد یادگیری با نگاه کردن به مردم [مانند]” این بازیگر می افزاید.

علاوه بر این دو فیلم بازیگر نیز Vanam با 8 Thottakkal شهرت شیشه در سرب.

فرایند یادگیری فراتر از صفحه نمایش به عنوان به خوبی. برای کسی که پیدا کردن راه خود را در اطراف فیلم تامیل صنعت با هیچ یک از بازیگران به یک نور هدایت Smruthi اذعان می کند که این گزاره به نظر می رسد دلهره آور است.

“دشوار است. من بسیاری از اشتباهات و من حتی نمی دانستم تا آن ضربات ، آن است که بسیار ترسناک است. شما نمی دانید که چگونه مردم شما قضاوت و من به عنوان یک فرد من کاملا باز است. من صحبت کردن در مورد همه چیز بدون محدودیت. در این صنعت است که چیزی است که شما باید مراقب باشید در مورد. من نمی دانم اگر من تا به حال خواهد شد یادگیری به خودم مهار, اما آن است که یک فرایند یادگیری” او می گوید.

زمانی که فیلم نه در سر او بازیگر را در ذهن گرفته شده است بیش از مواد غذایی است.

“من دوست دارم برای رفتن به رستوران ها و اکتشاف مواد غذایی است. من یک زمان بزرگ foodie. من عاشق غذاهای ایتالیایی و شیرینی اما در حال حاضر من در یک بدون قند, رژیم غذایی,” او می گوید. در Instagram بازیگر پست عکس از حیوان خانگی خود را کاراگاه کسی که با او صرف بیشتر وقت خود را در خانه. “نام او داد و بیداد کن و او عمل می کند درست مانند یک” او می افزاید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>