انجمن ملی بسکتبال All-Star Game جایزه MVP شده است به طور دائم به نام برای دیر کوبه برایانت لیگ کمیسر آدم نقره در روز شنبه است.

برایانت 18-زمان همه ستاره که موفق به کسب یک رکورد بستن چهار All-Star Game MVP جوایز خود 13-year-old daughter Gianna و هفت نفر دیگر کشته شدند, در سقوط یک هلیکوپتر در نزدیکی لس آنجلس در Jan. 26. او 41.

“از دست دادن خود را همراه با دختر خود و کسانی که دیگر هفت نفر در هلیکوپتر است که غیر قابل بیان” نقره گفت: در یک کنفرانس خبری قبل از همه ستاره شنبه شب رویداد در مرکز متحده در شیکاگو است. “به عنوان پدر یک کودک … که غیر قابل تصور است.”

کوبه برایانت جایزه MVP ارائه خواهد شد و در روز یکشنبه به با ارزش ترین بازیکن در پایان 2020 NBA All-Star Game.

کوبه برایانت مترادف با NBA All-Star و مظهر روح این جشن جهانی نوروز از بازی ما آقای نقره در بیانیه ای گفت. او همیشه لذت می بردند از این فرصت برای رقابت با بهترین ها را از بهترین و در بالاترین سطح انجام برای میلیون ها نفر از طرفداران در سراسر جهان است.

برایانت ساخته شده خود را در NBA All-Star Game اولین بار در سال 1998 در سن 19 جوانترین بازیکن تا کنون در یک بازی All-Star Game. او در 18 All-Star انتخاب دوم در تاریخ NBA پشت Kareem Abdul-Jabbar, در 19.

آقای نقره گفت: این تصمیم به نام جایزه MVP به افتخار برایانت ساخته شده بود در مجموع با مقامات لیگ و برخی از بازیکنان.

“برای همه ما به نظر می رسید مانند راه مناسب را به افتخار او” آقای نقره گفت.

آقای نقره نیز صحبت در مورد از دست دادن سابق NBA کمیسر دیوید استرن که نظارت انفجاری رشد در محبوبیت این بازی در طول 30 سال تصدی. آقای نقره گفت که استرن که در ژانویه و برایانت مشترک زیادی داشتند.

“آنها هر دو مصمم به پیروزی است.” “آنها می تواند در زمان های سخت است زیرا آنها به ترتیب اولویت برنده و اغلب آنها ندارد زمان برای برخی از niceties در اطراف روابط شخصی به دلیل آن را در مورد برنده شدن است.”

لحظات پس از آقای نقره را در کنفرانس خبری به پایان رسید بسته بندی شده ایالات مرکز ایستاد و تشویق به عنوان بازی ساعت زخم به 24.2 افتخار برایانت شماره 24 شماره پیراهن و شماره 2 که Gianna برایانت عینک هنگامی که او در بازی بسکتبال در این Mamba آکادمی ورزشی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی