NCPA در انتظار بازگشت زندگی می کنند نشان می دهد

لپ تاپ و تلفن همراه صفحه نمایش را به روی صحنه است. صفحه اصلی تبدیل شده است یک سالن. مخاطبان و مقررات دیگر مسائل. شما می توانید سالن بر روی نیمکت و تماشای مورد علاقه خود هنرمند انجام است. شما می توانید به اشتراک گذاری و یا نظر به بیان قدردانی خود را. نشست هنرمندان در پشت صحنه به نظر می رسد دور گذشته است.

این COVID-19 همه گیر را عوض کرده است راه ما تعامل با هنر. در حالی که هنرمندان در حال بررسی متوسط دیجیتال برای رسیدن عبارت ‘عملکرد فضا’ به دست آورد یک مفهوم جدید با lockdown آوردن پرده را در زندگی نشان می دهد. و تا زمانی که اجتماعی فاصله معمول است که در جای امکان از سالن بازگشایی تا پایان سال و یا حتی اوایل سال آینده به نظر می رسد از راه دور. عملکرد تئاتر صاحبان سراسر جهان هستند و نه کاملا به نفع موقت تنظیم صندلی با بسیاری از صندلی های خالی از آن خواهد بود نه از لحاظ اقتصادی قابل دوام و نه augur خوبی برای زنده نشان می دهد.

هند یکی از برتر مراکز فرهنگی است که میزبان بیش از 700 چند نوع حوادث هر سال بر اساس بمبئی-مرکز ملی هنرهای نمایشی در سال 1969 توسط JRD تاتا و دکتر جمشید Bhabha موفق به ماندن متصل با دوستداران هنر از طریق [email protected]خانه دیجیتال سری. این مجموعه شامل معاصر, سخنرانیها, سنتی, اجرای, ادبی, جلسات ارکستر سمفونی و lec-dems.

با پنج سالن تئاتر از جمله 300-صندلی تجربی تئاتر NCPA است پس از برگزاری هر دو صمیمی و در مقیاس بزرگ تولید. اما با همه گیر وادار کردن درهای خود را بسته رئیس Khushroo Suntook است که از بنیانگذاران ارکستر سمفونیک هند می گوید با چالش ها و نگرانی ها و امید.

چگونه موثر می تواند دیجیتال پلت فرم ثابت برای هنرهای نمایشی?

انتشار در پلت فرم های دیجیتال وجود داشته است برای سال های بسیاری است. در NCPA ما شده اند میزبانی نمایش از اپرا باله و پخش برای ما کاربران از موسسات در سراسر جهان مانند تئاتر ملی لندن شهری اپرا و تئاتر بولشوی برای چند سال در حال حاضر. برای ما جریان آرشیوی اجراهای با [email protected]صفحه اصلی کمک کرده است تا رسیدن به مخاطبان جدیدتر. ما شاهد یک حس اجتماعی و توسعه در میان بینندگان که ورود به کانال یوتیوب ما در هر آخر هفته در 6 p. m. به ارمغان آورد با هم عشق خود را برای فرهنگ است.

این تقویت عزم ما به معاون کشیش بخش و در حال حاضر اجرای بالاترین مرتبه برای این جامعه رو به رشد.

چگونه می توانم شما را درک آینده هنرهای نمایشی? آیا شما فکر می کنم هنرمندان را مجبور به تجدید نظر خود را ارائه ،

آموزش مجازی و مصرف است که در حال حاضر جدید طبیعی است و ما نیاز به انطباق با این فرم به منظور رسیدن به مخاطبان گسترده تر. همانطور که همه چیز به تدریج عادی سازی های هنرهای نمایشی را در تئاتر این پلت فرم های دیجیتال و تئاتر خواهد همکاری وجود داشته باشد. تکامل از ارائه سبک هنرمندان یک فرایند مستمر است که عوامل پویایی شرایط معاصر.

چقدر دشوار است که رفتن به نگه داشتن یک ساعت مچی بر روی کیفیت محتوای آنلاین?

برای مراکز فرهنگی که اصرار بر ارائه بهترین این یک چالش ثابت. این NCPA متعهد به پیوستن به بالاترین استانداردها در هنرهای نمایشی و ادامه خواهد داد به ارائه عملکرد است که زندگی می کنند تا به این معیار که آیا آنها واقعی هستند یا در مقابل مخاطبان زنده است.

برخی از تئاتر در سراسر جهان روبرو هستند دائم بسته شدن. افکار خود را در مورد وضعیت در هند است.

در هند, فرهنگ, مراکز و هنرمند جامعه را به شدت به حفظ اشکال هنر زنده در میان طرفداران خود را. آن حیاتی است که دولت و هنر, کاربران حمایت از موسسات در طول زمان است.

چگونه NCPA برنامه ریزی برای مقابله با مجموعه ای از چالش ؟

ما در حال حاضر آغاز شده برای مقابله با وضعیت جدید از طریق ثابت بررسی راه رو به جلو رویکرد به برنامه نویسی و حفظ و ساختمان در غنی ما بایگانی آموزش بر روی پلت فرم های دیجیتال و ایجاد مواد جدید قرار داده می شود قبل از ما بازگشت.

از طریق دیجیتال ما طرح های مانند [email protected] و Utkarsh یک سخنرانی-تظاهرات سری ما رسیده به دوستداران هنر. ما می بینیم این بار نیز به عنوان یک فرصت برای کشف دیگر رسانه برای انتشار مطالب ما به طوری که ما مخاطبان در سراسر جهان می توانید به تماشای مورد علاقه خود را, هنرمندان, و یک میزبان از اجرای منحصر به فرد. این طرح را ادامه خواهد داد به اجرا در سیستم عامل های دیجیتال پس از ما به تدریج بازگشایی درهای ما به مخاطبان از اجراهای زنده.

چه نوع از اقدامات شما فکر می کنم ضروری است برای کمک به هنرمندان به خصوص عامیانه هنرمندان در تنگه وخیم مالی?

این منطقه که در آن دولت باید کمک کند. نمایش عامیانه در سنت های هند است جدایی ناپذیر به NCPA برنامه نویسی. ما همچنان به ترویج عامیانه هنرمندان کشور ما آنلاین.

آنچه در مورد آینده از حوادث زندگی می کنند?

اگر یکی است به دیدن این روند در اروپا/در خارج از کشور, بازگشت مخاطبان به تئاتر خواهد بود مطمئن شوید که حتی اگر تا حدودی آهسته یکی. ما در حال حاضر در حال کار نسبت به اجرای sanitisation و اقدامات ایمنی به طور کامل آماده شده را به هنر زنده به مشتریان ما پس از مستند.

آیا شما فکر می کنم بسیار زیاد پاسخ به @home سری تاکید بر اهمیت آرشیو در هنر ؟

اهمیت آرشیو در هنر نمی تواند به اندازه کافی تاکید کرد. آرشیو شده یک جنبه مهم از کار در NCPA از زمان آغاز آن و ما به دنبال استفاده از بهترین تکنولوژی های موجود به آرشیو برنامه های ما نه تنها برای هدف از مستندات بلکه برای متوسط دیجیتال.

چگونه است که آقای Suntook هزینه شده در این مستند دوره?

از آن شده است شلوغ تر از من به طور منظم روز کار با زوم جلسات و کنفرانس تماس با ما تیم مشورتی کمیته های شورای اعضا و مشاوران خارج از کشور به اشفتگی فکری موقتی استراتژی برای نهاد. در علاوه بر این به اجرای ما در @صفحه اصلی سعی می کنم خودم را به روز رسانی کنسرت در سراسر جهان است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>