نزدیک به 200 IAS جزوات از کارناتاکا رشته در دهلی نو

نزدیک به 200 نفر از دانشجویان کارناتاکا که در دهلی نو برای خدمات مدنی مربیگری رشته هستند با توجه به این مستند و دیوانه وار در تلاش برای بازگشت به مکان های مادری خود.

بسیاری از آنها خدمات مدنی جزوات ساکن در IAS مربیگری توپی Karol باغ و جدید راجندرا نگر و خود را به اتمام سالانه کلاس های مربیگری و می خواهید به بازگشت به خانه به عنوان خدمات مدنی آزمون قرار داده شده است.

اما آنها ادعا می کنند که برنامه های کاربردی از تقریبا همه محرومیت یک تعداد انگشت شماری از دانش آموزان در نظر گرفته شده اند برای بازگشت به خانه زمانی که آنها آپلود اطلاعات خود را در کارناتاکا دولت فروم آنلاین.

آنها همچنین ادعا شده است که تلاش های خود را برای رسیدن به گره افسران از کارناتاکا که مسئول از دهلی نو منجر نشده و هیچ نتیجه ای نداشت.

سخن گفتن به نمایندگی از رشته دانش آموزان Kavana Gowda J. یک دانش آموز از بنگلور گفت: تلاش های خود را به دنبال دهلی نو دولت کمک بیش از حد بود دلیلی ندارد که مقامات توصیه آنها را به تماس با خانه دولت.

“همه ما در اینجا ماندن در اتاق های مختلف و یا آپارتمان در یک دوقلو/سه گانه های-پایه و اساس. دشوار تبدیل شده است به صرف حتی یک روز در اینجا آن را به عنوان سخت به منبع مواد غذایی و سایر ملزومات. وجود دارد هیچ نقطه ای در ادامه در اینجا به عنوان در این کتابخانه ها بیش از حد بسته شده,” او گفت:.

همچنین, آن را تبدیل به لحاظ مالی سخت برای بسیاری از دانش آموزان که خود را به اتمام مربیگری, برنامه, برای ادامه اقامت در دهلی نو. “هر یک از ما صرف در هر نقطه از ₹7,000 به ₹8,000 یک ماه اجاره به تنهایی” او گفت: توسل به کارناتاکا دولت برای کمک به آنها را به بازگشت به خانه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>