Neha Kakkar تونی Kakkar, Sonu Kakkar در جستجوی مستند ستاره آواز

موسیقی, هنرمندان و خواهر و برادر Neha Kakkar تونی Kakkar و Sonu Kakkar تنظیم می شوند به بخشی از Zee TV را Ghar Ghar خوانندهنشان می دهد که از طریق آن آنها را شکار هند اولین مستند ستاره آواز.

آنها قضاوت خواهد کرد واقعیت نشان می دهد که نه تنها دیدن مسابقه استماع از خانه های مربوطه خود را, اما همچنین به نمایش گذاشتن سبک زندگی از سه خواهر و برادر.

“ما سرگرم کردن بینندگان با بینش به ما شیوه زندگی و همچنین تغییر در این مسابقه’ زندگی برای همیشه لطفا برای. واقعیت این است که من خواهر و برادر تونی و Sonu نیز بخشی از نشان می دهد باعث می شود آن را حتی بیشتر خاص گفت:” Neha.

“ما همیشه می گفت که ما می خواهم به همکاری اگر چیزی خاص می آید راه ما و Zee TV آمد تا با این مفهوم که ما نمی تواند بدون. این COVID-19 مستند شده است آسان برای هر کسی و ما در اینجا به سرگرم کردن مخاطب با تلاش برای پیدا کردن هند بهترین آواز احساس از گوشه های مختلف کشور تمام تستها از محدوده خانه های خود ضبط صدای خود را خود به خود گوشی های تلفن همراه,” او اضافه شده است.

تونی هیجان زده در مورد نقش جدید خود را. این اولین بار است که او را دیده می شود به عنوان یک قاضی از کامل آواز واقعیت نشان می دهد.

“من به دنبال به جلو به شنیدن این خوانندگان با استعداد تستها برای ما از راحتی از خانه خود را. نه تنها من توان مندی دانش من به آنها بلکه یادگیری زیادی در مورد هنر از آنها. Ghar Ghar خواننده نیز علامت برای اولین بار زمانی که Sonu, Neha خواهد شد و من در همان قضات’ پنل و ما قطعا سعی خواهد کرد برای سرگرم کردن مخاطب است. ما سه سهم بزرگی تفاهم بنابراین من مطمئن هستم که بیننده را از دیدن ما و در نظر گرفتن یک نگاه در زندگی ما,” او گفت:.

Ghar Ghar خواننده را هنوز به زودی در Zee TV.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>