نپال و حزب کمونیست تقسیم ممکن: نخست وزیر Oli به کابینه

نخست وزیر K. P. Sharma Oli نپال روز شنبه هشدار داد که حاکم نپال و حزب کمونیست است رو به قبر بحران و حفظ توطئه هستند که تخم علیه این کشور رهبری است. آقای Oli تحویل این پیام اضطراری کابینه در جلسه که او تا به حال برگزار شده در رسمی خود را اقامت در کاتماندو در شنبه evning.

“توطئه هستند که تخم حذف من از پست نخست وزیر و رئیس حزب. که از هم جدا برخی از ما اعضای حزب هستند همچنین در تلاش برای آوردن استیضاح حرکت در برابر رئیس جمهور Bidhya دوی Bhandari در مجلس” یک وزیر کابینه که با حضور در این جلسه گفت: در نپال خروجی اخبار myRepublica. نخست وزیر Oli گفت: وجود یک خطر واقعی از انشعاب در حزب کمونیست نپال که او سعی خواهد کرد برای جلوگیری از “تا آخرین لحظه”.

این خصوص تشکیل جلسه هیئت دولت برگزار شد در اقامتگاه رسمی حتی به عنوان مداوم ایستاده جلسه کمیته نپال و حزب کمونیست که در آن آقای Oli است رو به یک شورش از حداقل 30 از 44 عضو موفق به دیدار روز شنبه. گزارش ها نشان می دهد که قدرتمند ارگان نپال حزب حاکم را تشکیل دوباره در روز دوشنبه هنگامی که اعضای ارشد انتظار می رود به تقاضای آقای Oli استعفای.

آقای Oli با این حال گفت که کابینه خود را که او نمی رود به اطاعت از تصمیم کمیته دائمی. در موارد خاص نپال رهبر اتحاد نمایش داده می شود عدم تمایل خود را به دیکته شده توسط این کمیته که در عمل به عنوان یک نظارت سیاسی در امور نپال دولت فعلی است.

نخست وزیر Oli سرزنش کرده نخست وزیر سابق Pushpa کمال Dahal “Prachanda” از ایجاد مشکلات در صاف در حال اجرا از دولت است. جالب اینجاست که هر دو جناح با هم کار می کرد در ماه گذشته به تصویب دوم متمم قانون اساسی است که به عنوان یک حرکت جسورانه توسط آقای Oli به آن اعطا شده قانونی به نپال نقشه جدید است که ادعا می کند بخش هایی از سرزمین های هندی در Pithoragarh منطقه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>