نپال سیاست: Oli, Prachanda برگزاری مذاکرات میان حزب کمونیست بحران

نپال نخست وزیر K. P. Sharma Oli و روسای حزب کمونیست Pushpa کمال Dahal Prachanda روز سه شنبه از سر گرفته شد مذاکرات پس از یک روز وقفه در تلاش برای نجات حزب از تقسیم در پی رشد تفاوت بین این دو جناح به رهبری آنها.

آقای Prachanda مطبوعاتی مشاور گفت که دو صندلی (از نپال و حزب کمونیست) را از سر گرفته و بحث از کاتماندو گزارش داد.

آنها آخرین بار برگزار می شود یک در یکی از مذاکرات در روز چهارشنبه.

این مذاکرات در حال وقوع جلوتر از مهم کمیته دائمی نشست روز جمعه است که انتظار می رود برای تعیین آینده سیاسی از 68 ساله نخست وزیر که قبلا ادعا که مخالفان او در تلاش بودند به حذف او را با هند کمک کند.

کلید جلسه در حال وقوع است روز پس از NCP اجرایی رئیس Prachanda گفت که او نمی خواهد اجازه می دهد که به تقسیم و هر گونه تلاش از هر نقطه به تضعیف آن وحدت خواهد صدمه دیده است و مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس و بلایای طبیعی است.

آقای Prachanda پرداختن به NCP اعضا در زادگاه خود Chitwan روز یکشنبه گفت که او مصمم به نگه داشتن حزب وحدت دست نخورده آن را به عنوان طبیعی است که اختلاف نظر اختلاف و بحث در یک حزب بزرگ است.

سران حزب از جمله ‘Prachanda’ را خواستار شده است نخست وزیر Oli استعفای, گفته های اخیر خود را ضد هند سخنان بودند “نه از لحاظ سیاسی و دیپلماتیک مناسب است.”

تفاوت رشد بیشتر پس از آقای Oli گفت که برخی از رهبران حزب حاکم در حال هماهنگی با همسایه جنوبی برای حذف او از قدرت پس از دولت جدید صادر نقشه سیاسی ترکیب, هندی, سرزمین.

آقای Oli و آقای Prachanda که برگزار شد بیش از نیم ده یک در یکی از جلسات در روزهای اخیر هیچ جا نزدیک به یک قدرت هسته ای.

روز جمعه جلسه NCP 45-عضو قدرتمند ایستاده کمیته برای تصمیم گیری Oli سیاسی آینده به تعویق افتاد برای چهارمین بار در آخرین لحظه با استناد به سیل و رانش زمین که به کشته شدن حداقل 22 نفر است.

تحت فشار برای استعفا, نخست وزیر Oli به عنوان درون حزب شکاف و گفت: این اختلافات هستند “به طور منظم پدیده” است که می تواند حل و فصل از طریق گفت و گو است.

تفاوت بین دو جناح از NCP یک led توسط آقای Oli و دیگر به رهبری آقای Prachanda در این موضوع از قدرت های شدت پس از نخست وزیر به طور یک جانبه تصمیم به prorogue بودجه جلسه پارلمان.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>