نپال در حال آماده سازی برای بازگرداندن آن 180 اتباع زده در چین در شهر ووهان این کانون مرگبار کرونا ويروسی است که به کشته شدن بیش از 1000 نفر در انتخابات گفت: اینجا.

این بیماری پدید آمده در ماه دسامبر در یک بازار در مرکز چین در شهر ووهان که به فروش حیوانات وحشی و به سرعت در حال گسترش.

خارج از چین وجود داشته است بیش از 350 عفونت گزارش شده در تقریبا 30 مکان با مرگ دو نفر یکی در فیلیپین و دیگر در هنگ کنگ است.

دولت نپال در حال آماده سازی برای بازگرداندن اتباع نپال در حال حاضر ساکن در شهر ووهان چین از طریق یک پرواز اجاره نپال شرکت های هواپیمایی در چند روز, منابع رسمی گفت.

 

دولت در حال آماده سازی برای ارسال هواپیما به چین حدود اواسط ماه فوریه پس از 180 نپال اتباع که زده بودند در شهر ووهان ثبت نام خود را در سفارت نپال در پکن به دنبال تخلیه این منابع گفت. این است راه اندازی یک انزوا مرکز قبل از آوردن نپال اتباع از ووهان.

پنج نپال اتباع بستری شد به یک بیمارستان دولتی در کاتماندو برای مشکوک به عفونت با ویروس پس از بازگشت آنها از چین هفته گذشته. اما تنها یکی از آنها را داشت به آلوده شود و او در حال حاضر درمان شده با توجه به وزارت بهداشت منابع.

مرگ و میر در چین رمان coronavirus شیوع بالا رفته به 1,016 با 108 جدید مرگ و میر گزارش شده عمدتا در بدترین آسیب دیده استان هوبئی در حالی که تایید موارد عفونت را به شدت افزایش یافت 42,638, چینی, مقامات بهداشت گفت: در روز سه شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی