نپال باستان شناسان به مطالعه ممکن است رامایانا سایت

نپال اداره باستان شناسی در حال برگزاری متقابل جلسات وزرا به کاوش های باستان شناسی سایت در Thori نزدیکی شهر مرزی Birgunj مقامات در نپال گفته اند.

توسعه چهار روز پس از نخست وزیر K. P. Sharma Oli گفت: زادگاه خداوند رم واقع شده است و در Thori روستا در اطراف Birgunj عمده به شهر مرزی”.

Thori شناخته شده است به یک خوشه باستانی هندو, سایت های مذهبی که در قرعه کشی زائران از نقاط مختلف پایتخت ،

“این بخش شده و برگزاری جلسات متعدد با وزارتخانه های مختلف به بحث در مورد احتمال شروع مطالعات باستان شناسی در Thori” رم بهادر Kunwar سخنگوی وزارت باستان شناسی بود که به نقل از یک خروجی اخبار عنوان کرد و گفت.

نپال مورخ Jagman Gurung در یک مصاحبه تلویزیونی گفت که با توجه به جغرافیایی توضيحات در Valmiki رامایانا به نظر می رسد که خداوند رم را ایودیا واقع شده بود نزدیکتر به جنکپور. “سفر زمان در یک ارابه از هند ایودیا به جنکپور حدود هفت روز است. اما رامایانا می گوید Ram وارد در جنکپور [نپال] در یک روز. آیا ممکن است؟”, او گفت:, و اضافه کرد که محل باستانی شهر ایودیا نیاز به مطالعه بیشتر است.

آقای Oli سخنان کشیده اند واکنش قوی از جامعه مدنی از جمله سابق مجلس Karan Singh نامیده می شوند که به ادعای عجیب و غریب است.

نپال وزارت امور خارجه ادعا کرد که آقای Oli نظرات نمی شد با هدف به صدمه زدن به هر کسی احساسات.

در روز پنج شنبه و هند در پاسخ به آقای Oli ادعا گفت: جهان آگاه بود از هند عمیق میراث فرهنگی است.

نپال سفارت درخواست

نپال سفارت اینجا گرفته شده تا ایمنی و امنیت شهروندان نپال در اوتار پرادش بعد از یک گروه از miscreants حمله نپال فرد شده و یک ویدیو آنلاین. آن را نشان داد گروهی از جوانان شعار ضد Oli در حالی که شعارهای اصلاح سر یک فرد است.

نپال سفیر Nilambar Acharya گفت: از طریق رسانه های اجتماعی حساب “ما در حال برگزاری بحث و گفتگو با دولت اوتار پرادش”.

این ویدئو که در نپالی حساب های رسانه های اجتماعی کشیده شده پاسخ قوی با افرادی که به دنبال حفاظت از نپال در هند به ویژه از نظر اجتماعی قوی در رسانه ها علیه آقای Oli و نپال که اقامت در هند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>