نپال مجلس روی نقشه جدید در ژوئن 13 به عنوان Madhesi حزب ارائه می دهد پشتیبانی

مجلس نپال را از مجلس رای خواهد داد در روز شنبه در دومین متمم قانون اساسی که به وضعیت حقوقی به نقشه به روز شده از کشور است.

منابع در کاتماندو گفت: دبیرخانه مجلس گنجانده شده بود آخرین دور از بحث و رای گیری توسط اعضا در این نقشه که ادعا می کند Kalapani, Limpiyadhura و Lipulekh از Pithoragarh منطقه برای این روز برنامه.

لایحه ایجاد بحث پر جنب و جوش در طول چند روز گذشته با نخست وزیر K. P. Sharma Oli ارائه نظرات خود را در اختلافات ارضی با هند در روز چهارشنبه. انتظار می رود برای دریافت تقریبا پشتیبانی کامل از پایین houseor این Pratinidhi سبها که 275 عضو دارد.

کافی اعداد

به غیر از حاکم نپال و حزب کمونیست 175 اعضای اصلی مخالفت کنگره نپال به حمایت گسترده از آن 63-عضو بلوک برای اصلاح. با چرخش از Madhesi احزاب اصلاح است انتظار می رود برای دریافت تقریبا کامل پشتیبانی می آید تا برای رای گیری در خانه که دارای 275 عضو دارد.

همچنین بخوانید: Cross-حزب حمایت در نپال برای نقشه جدید

بزرگترین نوبه خود در اطراف در چند روز گذشته شده است توسط Madhesi اعضای خانه بسیاری از آنها صحبت در مورد جزئیات تبعیض رنج می برد توسط جامعه در نپال.

این Madhesi نمایندگان مجلس به طور موقت سعی در اصلاح این لایحه از جمله بند مربوط به مردم در دشت و یا Madhes منطقه است. اما فقط در اوایل این هفته Madhes متمرکز احزاب ادغام شده و تشکیل یک ملی گرا لباس Janata Samajvadi, پارتی, نپال. این قابل درک است که Madhesis تحت فشار از دیگر اعضای خود را در منطقه تمرکز و صحبت از پان-نپال مسائل. ترکیب قدرت سابق-Madhesi بلوک از 34 عضو دارد.

ملی در دستور کار

“ما دیگر فقط Madhesi احزاب; ما ترکیب Rastriya Janata Party با Samajvadi حزب نپال و تشکیل JSP-N یک حزب ملی و اسناد و مدارک ارائه شده از ادغام به کمیسیون انتخابات نپال گفت: Rajendra Mahato یکی از مقامات ارشد دفتر حامل جدید ، او نشان داد که یک تصمیم گرفته شده است که 34 نفر از اعضای جدید شکل گیری است که همچنین شامل وزیر سابق Baburam Bhattarai خواهد رای برای اصلاح در روز شنبه.

همچنین بخوانید: نپال جداول برای اصلاح نقشه جدید به عنوان شکاف با Madhesis دوباره ظاهر می شود

“از حالا به بعد ما را برجسته ملی در دستور کار نخواهد بود و محدود به Madhes منطقه گفت:” آقای Mahato که نقشی کلیدی در Madhesi اضطراب از 2015-16.

با چرخش از Madhesi احزاب اصلاح است انتظار می رود برای دریافت تقریبا کامل پشتیبانی می آید تا برای رای گیری.

همچنین بخوانید: چرا هند و نپال مبارزه با بیش از Kalapani?

ترخیص کالا از گمرک توسط مجلس را هموار کردن راه برای جمله نقشه جدید نپال در آرم از دولت نپال و در موارد دیگر مانند علمی متن کتاب.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>