نپال و حزب کمونیست را برای تصمیم گیری PM Oli آینده معوق دوباره

یک جلسه بسیار مهم از نپال و حزب کمونیست برای تصمیم گیری آینده سیاسی نخست وزیر K. P. Sharma Oli بار دیگر به تعویق افتاد تا جمعه (از شنبه) میان درون حزب شکاف و خواستار استعفای خود را بیش از سبک خود را از عملکرد و ضد هند اظهارات.

دیدار از نپال و حزب کمونیست (NCP) 45-عضو قدرتمند ایستاده کمیته برنامه ریزی شده بود روز چهارشنبه برگزار خواهد شد. نخست وزیر مطبوعاتی مشاور Surya تاپا اعلام کرد که این جلسه به تعویق افتاد تا جمعه. دلیل تاخیر برای چهارمین بار بود نشان داد.

نپال و حزب کمونیست تقسیم ممکن: نخست وزیر Oli به کابینه

آینده سیاسی 68 ساله آقای نفت انتظار می رود که تصمیم گرفت در روز جمعه در کمیته جلسه میان رشد دخالت هو Yanqui چینی سفیر نپال به صرفه جویی در صندلی خود را.

با آخرین تعویق مهم کمیته دائمی نشست NCP قرار داده شده است برای چهارمین بار در یک آشکار پیشنهاد به ارائه زمان کافی برای دو رئیس حزب – آقای Oli و Pushpa کمال Dahal ‘Prachanda’ – رسیدن به اجماع در میان اوج داخل حزب rifts.

تفاوت بین دو جناح از NCP – یک led توسط آقای Oli و دیگر به رهبری ‘Prachanda’ در این موضوع از قدرت-های – به تازگی به شدت پس از نخست وزیر به طور یک جانبه تصمیم به prorogue بودجه, جلسه مجلس شورای اسلامی.

همچنین بخوانید: تحلیل | حامی تبدیل شده دشمن: مشکل مطرح شده توسط نپال نخست وزیر K. P. Sharma Oli

این Prachanda جناح حمایت رهبران ارشد سابق و نخست وزیران Madhav کومار نپال و Jhalanath Khanal شده است خواستار آقای Oli استعفای, گفته های اخیر خود را ضد هند سخنان بودند “نه از لحاظ سیاسی و دیپلماتیک مناسب است.”

با توجه به من روزنامه جمهوری آقای Oli و آقای Prachanda برگزار شد یک سری از مذاکرات به آهن از تفاوت های خود را. آقای Oli است که تحت فشار شدید از پست نخست وزیر و رئیس حزب به عنوان یک اکثریت NCP رهبران خواسته اند او را به انجام این کار با توجه به دولت بدون زرق و برق در پاسخ به کروناویروس (COVID-19) همه گیری و اقدامات یک جانبه و دور زدن ،

همچنین بخوانید: چرا هند و نپال مبارزه با بیش از Kalapani?

رهبران دو کشور برگزار شد به مدت دو ساعت در روز جمعه هفته گذشته است. آنها نیز برگزار شد دراین جلسه روز یکشنبه و در یک جلسه در روز دوشنبه در تلاش برای به حداقل رساندن تفاوت های خود را. با توجه به منابع خود را در جلسه به پایان رسید در یک نکته مثبت’.

در یکشنبه, چین سفیر هو ملاقات با رهبر ارشد NCP و نخست وزیر سابق Madhav نپال در محل اقامت خود در Koteshwor و آنها مورد بحث و بررسی وضعیت فعلی. چینی فرستاده بود نیز به نام رئیس جمهور Bidya دوی Bhandari.

آقای هو در روز سه شنبه ملاقات رهبران ارشد سابق و نخست وزیران Madhav نپال و Khanal به عنوان گیج کننده مذاکرات برای یک قدرت هسته ای قرار بود بین آقای Oli و گروه مخالف رهبری آقای Prachanda.

این اولین بار نیست که چینی سفیر مداخله در نپال امور داخلی در زمان بحران. یک و نیم ماه پیش زمانی که NCP را درون حزب دشمنی رسیده اوج هو برگزار شد نشست جداگانه با رئیس جمهور Bhandari نخست وزیر Oli و دیگر رهبران ارشد از جمله Prachanda و م. نپال.

اختلاف در حزب حاکم اوج خود رسیده است با هر دو طرف چسبیده به را مربوطه می ایستد. این Prachanda رهبری جناح خواسته است آقای Oli به استعفا از پست نخست وزیر و همچنین رئیس حزب در حالی که آقای Oli آماده است به ترک هر یک از این دو پست کلیدی.

با آقای Oli بودن در گوشه ای درون حزب او ملاقات اصلی مخالفت کنگره نپال رئیس جمهور شیر بهادر Deuba روز یکشنبه در پیشنهاد خود به دنبال حمایت خود را به صرفه جویی دولت در مورد حزب انشعابات.

شده است وجود دارد یک تقاضا از رهبران ارشد و کادر به پایبندی به اصل یک مرد یک پست در این حزب پس از این فرایند اتحاد بین CPN-UML و مائوئیست مرکز آغاز شده و از دو سال پیش گفت: Ganesh شاه ایستاده عضو کمیته.

اگر آقای Oli فداکاری یکی از دو اجرایی پست یک راه حل برای بحران کنونی را می توان یافت, او گفت:.

وجود دارد نیاز به کار در پایبندی به اساسنامه و جلسات مرکزی دبیرخانه کمیته دائمی و کمیته مرکزی برگزار می شود باید به صورت منظم به اجرا حزب هموار و نه اجازه می دهد تا هر گونه سوء تفاهم, او گفت:.

سرد محله: در هند-نپال, روابط

شده است وجود آشفتگی در NCP برای چند ماه گذشته اما آقای Oli در تلاش برای منحرف کردن توجه از گروه مخالف با دادن یک ناسیونالیست شعار و به روز رسانی نپال نقشه سیاسی با ترکیب سه استراتژیک کلیدی هندی سرزمین – Lipulekh, Kalapani و Limpiyadhura – که در خدمت به عنوان وسیله ای برای تسکین داخلی کشمکش برای برخی از زمان.

اما آشفتگی دوباره ظاهر از هفته گذشته پس از آقای Oli متهم به مخالف گروه به رهبری آقای Prachanda از جوجه ریزی یک توطئه برای حذف او با کمک همسایه جنوبی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>