نپال حزب حاکم در گرو بحران: ساعت Oli به وزرای کابینه

رو به رشد تقاضا برای استعفای خود را, نپال نخست وزیر K. P. Sharma Oli گفته است که حزب حاکم کمونیست است رو به قبر بحران نشان می دهد که ممکن است تقسیم به زودی با توجه به گزارش رسانه ها در جولای 5.

آقای Oli در یک جلسه اضطراری کابینه در اقامتگاه رسمی گفت: وزیران که برخی از اعضای حزب ما دوباره نیز در تلاش برای حذف رئیس جمهور Bidya دوی Bhandari از قدرت من Republica روزنامه به نقل از یکی از رهبران ارشد عنوان کرد و گفت.

“در حال حاضر توطئه هستند که تخم حذف من از پست نخست وزیر و رئیس حزب” آقای Oli گفت: در جولای 4, و اضافه کرد که او نمی خواهد اجازه دهید آن اتفاق می افتد.

همچنین بخوانید: تحلیل | حامی تبدیل شده دشمن: مشکل مطرح شده توسط نپال نخست وزیر K. P. Sharma Oli

حزب حاکم است رو به قبر بحران آقای Oli گفت.

پس از آقای Oli اظهارات در مورد توطئه برای استیضاح رئیس جمهور, سه, سابق, نخست وزیران — Pushpa کمال Dahal ‘Prachanda’, م. نپال و Jhanalanth Khanal — ملاقات خانم Bhandari و روشن است که این شایعه در مورد حزب کمونیست نپال (NCP) رهبران در تلاش برای حذف او از اتاق شدند نادرست از کاتماندو پست گزارش شده است.

جلسه به تعویق افتاد

در جولای 4, یک جلسه بسیار مهم از NCP 45-عضو قدرتمند ایستاده کمیته برای تصمیم گیری آینده سیاسی آقای Oli به تعویق افتاد تا جولای 6, اجازه می دهد تا زمان بیشتری برای بالا رهبری به آهن از تفاوت های خود را بیش از سبک خود را از عملکرد و ضد هند اظهارات.

در جلسه هیئت دولت یک مبارز آقای Oli گفت که او نمی تواند مجبور به قبول این کمیته تصمیم گیری است.

او همچنین خواست وزیران به موقعیت خود را روشن مورد حمایت خود را به او.

“من تا به حال به تصمیم گیری سریع به prorogue بودجه, جلسه مجلس در هفته گذشته پس از آمدن به می دانم که برخی از اعضای حزب بودند جوجه ریزی یک توطئه برای ثبت نام یک استیضاح حرکت علیه رئیس جمهور در مجلس” آقای Oli گفت: وزیران.

Surya تاپا نخست وزیر مشاور مطبوعاتی گفت که نخست وزیر بود, دعوت از وزرا برای به اشتراک گذاشتن با thm آخرین تحولات سیاسی در کشور است.

قبل از جلسه آقای Oli برگزار شد یک جلسه با رئیس جمهور Bhandari در دفتر او در Maharajgunj.

آقای Oli بیانیه می آید در زمانی که درون حزب شکاف در NCP است که در اوج آن پس از اکثریت حزب ایستاده اعضای کمیته مرکزی و اعضای دبیرخانه خواستار استعفای فوری او از پست نخست وزیر و رئیس حزب متهم دولت از عدم به زندگی می کنند تا انتظارات مردم.

او را متهم NCP رئیس اجرایی آقای Prachanda از عدم همکاری در اجرای, دولت در حالی که آقای Prachanda است متهم آقای Oli اعمال هژمونی در حزب.

نخست وزیر Oli, 68, هفته گذشته ادعا کرد که وجود داشته است, انواع فعالیت های در “سفارتخانه ها و هتل ها” به حذف او از قدرت است.

پس از نقشه بود دوباره ترسیم

او گفت: برخی از رهبران نپال نیز درگیر در این طرح پس از دولت او redrew سیاسی کشور نقشه با ترکیب سه استراتژیک-کلید هند سرزمین — Lipulekh, Kalapani و Limpiyadhura.

بالا بردن اتهامات بی اساس علیه هند و رهبران حزب بود و نه مناسب برای نخست وزیر ارشد رهبر حزب به نقل از آقای Prachanda عنوان کرد و گفت در طول کمیته جلسه هفته گذشته است.

آقای Prachanda بارها صحبت در مورد عدم هماهنگی بین دولت و حزب و او با فشار دادن برای یک مرد یک سیستم موقعیت به دنبال NCP.

تفاوت بین دو جناح از NCP — یک led توسط آقای Oli و دیگر به رهبری آقای Prachanda — شدت پس از نخست وزیر به طور یک جانبه تصمیم به prorogue بودجه جلسه مجلس در هفته گذشته است.

در ماه مه سال 2018 زمانی که آقای Oli و آقای Dahal اعلام تشکیل حزب کمونیست نپال آنها تا به حال به یک توافق آقا به رهبری دولت در دو و نیم سال هر.

اما با توجه به نوامبر سال 2019 قرارداد آقای Oli می شود دولت برای پنج سال مدت و آقای Dahal خواهد اجرا حزب به عنوان رئیس اجرایی.

آقای Dahal را حفظ کرده است که آقای Oli موفق به رعایت روح نوامبر سال 2019 قرارداد از این رو او باید رعایت مارس 2018 آقا توافقنامه ساخت و راه را برای او را به رهبری دولت است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید