نتانیاهو درخواست PM مودی اجازه می دهد تا صادرات از ماسک و دارو به اسرائیل: گزارش

بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل درخواست نارندرا به تایید و اجازه صادرات از ماسک و مواد اولیه دارویی به اسرائیل در طول مکالمه تلفنی با همتای هندی او این هفته با توجه به گزارش رسانه ها.

اسرائیل کانال 13 روز جمعه گزارش داد که نتانیاهو به درخواست شده پس از هند تصمیم به توقف صادرات این اقلام به ملاقات خود نیاز داخلی با در نظر گرفتن گسترش سریع coronavirus.

این کانال خبری پیشرو همچنین قرار دادن یک تبلیغاتی جیر پیش از آن پخش طول اصلی آن شب bullettin.

در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز چهارشنبه, نخست وزیر اسرائیل اشاره کرده در مورد رسیدن به آقای مودی در میان دیگر رهبران اشاره و اسرائیل در تلاش برای حفظ و ثبات “تامین خطوط” از مواد ضروری در نظر عظیم اختلال ناشی از COVID-19.

“من همچنین خطاب به نخست وزیر هند دوست من نارندرا. ما وابسته به تامین خطوط از کشورهای مختلف. ما به دنبال آن تمام وقت” آقای نتانیاهو به خبرنگاران گفت: در شب چهارشنبه.

سخنان خود در بیانیه مشترک با وزیر اقتصاد و وزیر صنعت بانک مرکزی اسرائیل فرماندار و وزارت دارایی مدیر کل در برخورد با پیامدهای اقتصادی از coronavirus.

آقای نتانیاهو اما نه به اشتراک گذاشتن هر گونه اطلاعات خاص از بحث و گفتگو با همتای هندی او در کنفرانس مطبوعاتی.

اسرائیل و رهبر روز جمعه به دنبال اطمینان هموطنان خود را که یک سری از محدودیت های اعمال شده توسط دولت را امتحان کنید و جلوگیری از گسترش coronavirus نمی خواهد تحت تاثیر قرار تامین مواد غذایی گرفت و گفت که “هیچ دلیلی برای طوفان سوپر مارکت”.

“ما در حال سرمایه گذاری قابل توجهی به معنی در حال حاضر برای افزایش سرعت تست به منظور کاهش ميزان عفونت و — البته — برای تقویت, تقویت و حفاظت از تیم پزشکی و همچنین بسیاری از چیزهای دیگر” آقای نتانیاهو گفت.

“شما هیچ دلیلی برای طوفان سوپر مارکت ها. وجود خواهد داشت به اندازه کافی مواد غذایی به طور کلی و برای [آینده فصح] تعطیلات” تاکید کرد.

برخی از اسرائیلی ها شده اند, جوراب زنانه ساقه بلند در منابع از ترس تمدید دوره قرنطینه مستند سفارشات و یا کمبود.

برخی 35,000 اسرائیلی ها گفته می شود در قرنطینه تقریبا 1000 نفر از آنها پزشکان و بیش از 600 نفر از پرستاران. سه اسرائیلی ها گفته می شود به طور جدی بیمار با این ویروس و تقریبا 150 آزمایش مثبت است. هیچ کس مرده است از coronavirus در اسرائیل است.

مرگبار رمان coronavirus که اولین سرچشمه در چین در شهر ووهان در ماه دسامبر سال گذشته تاکنون بیش از 5000 زندگی و آلوده بیش از 134,000 مردم در 110 کشور و سرزمین با سازمان جهانی بهداشت (WHO) توصیف شیوع یک بیماری همه گیر در روز چهارشنبه.

اسرائیل گرفته است اقدامات سخت در آماده سازی خود را برای مبارزه با کروناویروس بسته شدن مدارس و فعالیت های ورزشی و اعمال محدودیت در تجمعات و محل های کار است.

ویروس کشنده در اولین سرچشمه در چین در شهر ووهان در ماه دسامبر سال گذشته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر