Netflix بکشد می کشد نشان می دهد که ترکیه اشیاء به شخصیت

Netflix axed ترکی سریال پس از دولت را تکذیب کرد و آن را فیلمبرداری مجوز بیش از یک شخصیت همجنسگرا سخنگوی جریان خدمات تایید شده در روز سه شنبه.

این حرکت در می آید نگرانی بیش از یک افزایش در ضد همجنسگرایان+ لفاظی از ترکیه رهبران سیاسی و مذهبی.

فیلمبرداری نشان می دهد که به نام “اگر فقط” و داستان یک متأسفانه متاهل سفر به عقب در زمان با توجه به شروع و در مدت کوتاهی که Netflix بکشد تصمیم گرفت در هفته گذشته برای متوقف کردن آن است.

این جریان شرکت دیده می شود تقاضا برای خدمات خود را در طول رشد این بیماری همه گیر کوروناویروس. آن اضافه شده 10m مشترکان در سه ماهه دوم سال جاری مصرف آن را به تقریبا 193m.

“Netflix عمیقا متعهد به ما ترکی اعضا و خلاق جامعه در ترکیه” سخنگوی گفت: در یک ایمیل که در آن او همچنین تایید کرد تصمیم به توقف فیلمبرداری. “ما در حال حاضر چندین ترکی اصل در تولید – با بیشتر به آمده – و نگاه به جلو به اشتراک گذاری این داستان با اعضای ما در سراسر جهان است.”

مقامات ترکیه نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

Mahir Unal سخنگوی دولت ترکیه حزب حاکم عدالت و توسعه (AKP) توییتی که او فکر Netflix را در حال حاضر نشان می دهد “حساسیت بیشتری” ظاهرا اشاره به این حادثه. “چرا باید به آنها فکر می کنم در مورد ترک ترکیه” او ارسال شده است. “من باور دارم که Netflix با عمیق تر عزم را نشان می دهد حساسیت بیشتری نسبت به ترکی فرهنگ و هنر است.”

این اولین بار نیست که Netflix کشیده شده تا این موضوع در ترکیه در ماه آوریل بی اساس حدس و گمان است که یکی دیگر از نمایش “عشق 101” را از ویژگی های یک همجنسگرا شخصیت منجر به تماس در رسانه های اجتماعی برای تحریم.

که ماه علی Erbas سر از وزارت امور خارجه مدیرکل امور دینی گفت: همجنسگرایی باعث بیماری و فساد است. او بعدها در دفاع از رئیس جمهور طیب اردوغان ،

گزارش تلفنی ضد همجنس و transphobic حوادث به همجنسگرایان+ خط اجرا شده توسط گروه حمایت SPoD دو برابر در 45 روز پس از Erbas نظرات.

“همه این بحث مؤثر بر زندگی روزانه ما است. فقط دیروز یکی از دوستان ما بود حمله در خیابان” Oguzhan نوح یک HIV حمایت از کارگر برای SPoD گفت: تامسون رویترز بنیاد از طریق تلفن.

ضد همجنسگرایان+ شعارهای بخشی از یک کل اپوزیسیون سرکوب توسط دولت نوح گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>