با بسیاری از شهرستانها در سراسر جهان تحت مستند برای جلوگیری از گسترش coronavirus Netflix رئیس محتوای افسر Ted Sarandos گفت: این شرکت شاهد افزایش آنلاین بینندگان.

Sarandos گفته برایان Stelter در سی ان ان ‘منابع قابل اعتماد” است که رمان coronavirus باعث شده است که “به شکل گسترده جهانی در صنعت سرگرمی است.

“این یک اختلال. هر یک از محصولات ما در سراسر جهان در حال تعطیل. آن را بی سابقه در تاریخ” اجرایی گفت.

وقتی پرسیده شد که در مورد مشاهده Sarandos گفت: “شما می توانید تصور کنید که همه مشاهده است. آن را در Netflix بکشد در سی ان ان در تلویزیون به طور کلی. این سیستم بوده و بسیار قوی است و می تواند کمک به بسیاری از مردم است. مردم قطعا در حال تماشای یک خیلی بیشتر Netflix بکشد.”

به عنوان محتوای او گفت: این پرچم در حال اهتزاز در حال حاضر دارای یک کتابخانه خوب را نشان می دهد که می توانید به راحتی در خدمت مشترکین برای چند ماه آینده.

“چه اتفاق می افتد در حال حاضر کار ما خیلی جلوتر با ارائه تمام قسمت های ما نشان می دهد در یک بار به طوری که هیچ اختلال بیش از چند ماه آینده شاید بعد از آن در سال های فیزیکی تولید و عملیاتی نشده است,” او اضافه شده است.

هر چند بسیاری از محصولات را متوقف کار Sarandos گفت: آنها همه رفته اند دیجیتال و آغاز اجرای مفهوم “مجازی و اتاق مطالعه”.

“یکی از ما را نشان می دهد ‘دهان بزرگ’ روز دیگر, آیا اولین جدول مجازی بخوانید. ما تا به حال 40 بازیگران و نویسندگان با Netflix مدیران انجام یک جدول و خواندن از یک قسمت جدید. بنابراین مردم هستند که کاملا تطبیقی در آماده شدن برای گرفتن بشود تا زمانی که ما به عقب بر گردیم به کار,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی