هرگز فکر نمی کردم در مورد فوق العاده بیش از: Rohit Sharma

گرفتار بی خبر در مورد فوق العاده بیش از سناریو Rohit Sharma در زمان پنج دقیقه به “پیدا کردن” خود شکم گارد پس از سوم T20 بین المللی در برابر نیوزیلند به پایان رسید در یک کراوات در اینجا در روز چهارشنبه.

هند و معاون کاپیتان گفت: این تیم تا به حال تقریبا با نیوزیلند رفتن اسلحه ای بزرگ در یک نقطه.

“همه چیز بسته بندی شده بود. همه چیز من بود داخل کیف من. من تا به حال به آن را دریافت کند.

“آن را به معنای واقعی کلمه در زمان من پنج دقیقه برای پیدا کردن شکم من گارد چون من نمی دانم که در آن بود” Rohit گفت.

“منظورم این است که ما هرگز فکر نمی کردم آن را به فوق العاده در طول راه آنها پنبه حلاجی شده در یک نقطه. آن نگاه مانند آنها به راحتی می تواند برنده بازی,” او اضافه شده است.

بدون آموزش ممکن است

Rohit گفت: هیچ آموزش ممکن است به صورت فوق العاده بیش از احتمالاتی.

در واقع تیم هند نبود آگاهی از فوق العاده و آمد به می دانم که تنها پس از مسابقه به پایان رسید در یک کراوات.

“من نمی دانم اگر شما می توانید قطار فوق العاده بیش از. ما رو T20 متخصص در Bumrah. فوق العاده بیش از و یا اینکه آیا او کاسه در یک T20 بازی همان است برای او. وجود دارد هیچ آموزشی مورد نیاز وجود دارد برای او.

“اما برای مورد شما به طور کلی ببینید که چه کسی در خوب و نیک در آن روز خاص و شما را ارزیابی کنید و سعی کنید و دریافت که مرد به خفاش. احتمالا اگر من تا به حال نمی کردم 60 امروز آن را نداشته اند تا من به صورت فوق العاده ، آن می توانست Shreyas Iyer یا شخص دیگری است.”

‘پرتاب کنندگان تحت فشار’

صحبت کردن در مورد لحظه ای که او به آن پی در پی فوق العاده بیش از sixes, Rohit گفت: آن است که همیشه کاسه که تحت فشار است در چنین شرایطی است.

“از آنچه که من دیده ام در سوپر اور هر آنچه که شما در حال تعقیب آن کاسه که تحت فشار است. که من درک می کنم. به همین دلیل زمانی که من راه می رفت به بت فکر میکردم که آیا من باید به حرکت در اطراف در چین یا هنوز هم باقی بماند.

“دو سه تا افکار مانند آن اما در پایان من تصمیم گرفتم که من هنوز هم باقی بماند. به او اجازه دهید اشتباه.

“که من فکر می روند. و او دگرگون آن در منطقه و من شکست آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>