جدید آوریل منتشر شده در آمازون نخست: “ترنس’, ‘چهار عکس های بیشتر لطفا!’, ‘S’ و بیشتر

آمازون نخست خود منتشر شد, لیست جدید منتشر شده برای ماه آوریل و با lockdown نگه داشتن مردم در خانه برای آینده قابل پیش بینی وجود دارد مقدار زیادی برای نگاه به جلو به.

لگد زدن به لیست فصل دوم آمازون نخست هند اصلی چهار عکس های بیشتر لطفا! بازیگران Kirti Kulhari بنی J, Maanvi Gagroo و Sayani Gupta, نشان می دهد سر به استانبول رفته و نزدیکتر به خانه اودی پور به عنوان به خوبی و راه اندازی خواهد شد در آوریل 17.

 

یکی دیگر از پیش بینی ورود قصه از حلقههای علمی تخیلی, درام, سریال تلویزیونی بر اساس eponymous کتاب هنر توسط سیمون Stålenhag. طرح بررسی شهر و زندگی مردم که زندگی می کنند بالا ‘حلقه’ یک ماشین ساخته شده برای باز کردن و کشف رمز و راز از جهان است.

التون جان biopic Rocketman در دسترس خواهد بود به جریان از مارس 2 به بعد; این Taron Egerton-starrer ساخته شده چلپ چلوپ در 92 مراسم اهدای جوایز اسکار با چند نامزد و برنده جایزه اسکار برای بهترین آهنگ اصلی.

A still from ‘Rocketman’

هنوز از ‘S’

در میان فیلم های هندی, Vidhu وینود چوپرا, درام, عاشقانه Shikaraداستان کشمیری هندو و در اوج تروریسم در کشمیر انتشار می یابد.

A still from ‘HIT’

هنوز از ‘آمار’

Biggies از جنوب در حال تلوگو فیلم ضربه که ستاره Vishwak Sen در یک تعامل پلیس درام و همچنین انور رشید بسیار مورد بحث Malayalam تلنگر Trance بازیگران Fahadh Faasil, Nazriya Nazim, Gautham منون در میان دیگران است که به دنبال سفر شگفت انگیز از یک سخنران انگیزشی استخدام یک شرکت, شرکت به کار به عنوان یک کشیش مسیحی.

Fahadh Faasil in ‘Trance’

Fahadh Faasil در “ترنس’

هندی اصل

چهار عکس های بیشتر لطفا! فصل 2 – آوریل 17

چهار تا از بهترین دوستان را نوازش دوباره و جهان به نشستن و پرداخت کمی بیشتر توجه به آنچه واقعا می خواهید. دختران همیشه دختران اطراف خود دختران – مشکلات باقی می ماند ساده و در عین حال پیچیده و خنده دار به یکدیگر است. آنها را به اشتباهات جدید اما عاشق یکدیگر کمی بیشتر به شدت و انتخاب خود را بر جامعه انتظارات.

A still from ‘Four More Shots Please!’

هنوز هم از ” چهار عکس های بیشتر لطفا!’

بین المللی اصل

قصه از حلقه (فصل 1) – آوریل 3

Zoe کومبس Marr: مصی کف (فصل 1) – مارس 10

Celia Pacquola: تمام بحث (فصل 1) – مارس 10

آلیس فریزر: Savage (فصل 1) – آوریل 17

تامی کوچولو: خود تشخیص داده نابغه (فصل 1)- آوریل 17

سلاه و پیک (فیلم) – آوریل 17

جودیت لوسی: جودیت لوسی در مقابل. مردان (فصل 1) – مارس 24

Dilruk Jayasinha: زنده (فصل 1) – مارس 24

فیلم ها به زبان انگلیسی

Rocketman – مارس 2

Telugu Movies

آمار – مارس 1

Malayalam فیلم

Trance – مارس 1

فیلم هندی

Shikara – مارس 4

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید