لایحه جدید نیمه از نظر رئیس جمهور سرور مجازی از بدن محلی

در تلاش برای آوردن در مورد تغییرات عمده ای در عملکرد روستایی بدن محلی در کارناتاکا دولت در روز چهارشنبه مطرح لایحه جدید برای کاهش مدت دفتر رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور از گرم panchayats, taluk panchayats و zilla panchayats از پنج سال به 30 ماه.

در کارناتاکا گرم سواراج و Panchayat راج (اصلاحیه) لایحه سال 2020 مطرح شده در مجمع توسط توسعه روستایی و Panchayat راج وزیر K. S. Eshwarappa گفت: بدون اعتماد به نفس حرکت می تواند منتقل نمی شود در برابر رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور از همه سه ردیف نهادهای محلی قبل از 15 ماه از تاریخ انتخابات. این لایحه با هدف اصلاح 1993 عمل می کنند. در حال حاضر هیچ-اعتماد به نفس حرکت را می توان نقل مکان کرد و در عرض 30 ماه از تاریخ انتخابات.

معاون کمیسر خواهد ریاست این نشست در حالی که هیچ اعتماد به نفس حرکت در نظر گرفته شده است در taluk panchayat و منطقه ای کمیساریای خواهد كه در مورد ZP. در مورد اعتماد نقل مکان کرد و شکست خورد و پس از آن هیچ گونه حرکت است به دوباره نقل مکان کرد در شش ماه آینده.

این لایحه پیش بینی برخی از اصلاحات انتخاباتی و که شامل بسته شدن مشروب مغازه ها 48 ساعت قبل از بسته شدن مراکز رای دهی از panchayats.

در جمع آوری مالیات

این لایحه rationalised اموال جمع آوری مالیات که GPs می توانید با توجه به صنایع و زمین های خالی. آن را پیشنهاد کرده است که هیچ مالیات بر زمین های خالی در فرودگاه و یا صنعتی منطقه و یا مناطق صنعتی که در آن مزارع در حال رشد است. این پیشنهاد را به لوی 0.10% مالیات بر سرمایه ارزش ملک در باند فرودگاه منطقه از فرودگاه.

این لایحه همچنین حذف شده و ارائه آن گفت که در بنگلور شهری منطقه هر یک ZP عضو باید یک جمعیت 20 ، 000.

این لایحه باعث می شود آن را اجباری برای GPs به ارائه بهداشتی توالت های صحرایی به تمام خانه های جدید است. در حال حاضر GPs خواسته شده است به ارائه بهداشتی توالت های صحرایی به تنها 10 درصد از خانواده ها هر سال برای رسیدن به پوشش کامل به عنوان اوایل به عنوان امکان پذیر است.

مقررات می گویند که GPs باید رفتار حیوانات تولد اقدامات کنترلی برای کنترل تعدادی از خیابان سگ. یک مجوز کتبی از پزشک مورد نیاز خواهد بود به راست تبلیغات احتکار در ساختمان. آن گفت که Panchayat توسعه مامور به اجرای تمام و قانونی تصمیمات و قطعنامه های گرفته شده توسط GP.

با توجه به چرخش صندلی محفوظ است, این لایحه گفت: کرسی متعلق به های SCs STs و OBCs خواهد بود چرخش هر پنج سال به جای 10 سال است.

در سوء استفاده از قدرت

TP و ZP عضو خواهد بود رد صلاحیت شده به مدت شش سال اگر او گناهکار با توجه به سوء استفاده و یا سوء استفاده از قدرت. در حال حاضر آن است که سه سال است. دوباره رد صلاحیت خواهد بس به کار پس از انقضای شش ماه از تاریخ سفارش.

در صورتی که عضو TP امر برای ترک و TP نتواند به اطلاع متقاضی از تصمیم خود در این برنامه ظرف مدت هفت روز از تاریخ درخواست پس از آن ترک اعمال خواهد بود تلقی می شده اند اعطا شده توسط TP.

لایحه جدید ساخته شده است MLC ثبت نام به عنوان رای دهنده در آن taluk به عنوان معاون رئیس taluk برنامه ریزی و توسعه کمیته. MLA شد رئیس. در حال حاضر MLC بود و بخشی از کمیته. TP رئیس جمهور است شرکت رئیس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر