جدید سوسک گونه به نام بعد از Kalakkad

جدید سوسک گونه های کشف شده توسط دانشمندان از جنوب منطقه ای مرکز جانورشناسی نظرسنجی از هندوستان, در قسمت های غربی یک منطقه با غنای گونه ای بالا و درصد endemicity.

“پس از آن کشف شد و در طول یک زمینه بررسی در Kalakkad-Mudanthurai ما نام آن را به عنوان Allacta Kalakkadensis” گفت: S. Prabakaran که همراه با M. Senraj و Cristian C. Lucanas, پیدا حشرات در Valiyathu Odai در Thriukurungudi محدوده.

اگر چه این گونه است که اعتقاد به توان بومی به قسمت های غربی و شبانه آقای Prabakaran گفت: پس از آن آنها در بر داشت در قسمت های شرقی.

“ما آنها را در بر داشت در پوست درخت آلوچه و یک بستر برگ. ما cross-بررسی های ما پیدا کردن با دانشمندان در سراسر جهان با انتشار بر روی وب و تایید کرد که این یک گونه جدید” گفت: آقای Prabakaran. پیدا کردن منتشر شد در Halteresبین المللی همکار مجله اختصاص داده شده به حشره شناسی.

این Kalakkadenis متفاوت از دیگران جنسی بال تفاوت, pronotal و صورت نشانه گذاری و ساختار دستگاه تناسلی مردان.

هند به 182 سوسک گونه و 55 از آنها در تامیل نادو. این یافته های جدید افزایش یافته است و این رقم به 56.

Fr. ماریا Packiam مدیر Entomological Research Institute, کالج لویولا بود که بخشی از این بررسی گفت: ویژگی های مورفولوژیکی مانند پاها, آنتن, دهان, معده و بدن رنگ و تجزیه و تحلیل خارجی اندام تناسلی کمک کرد تا این تیم به افتراق گونه های جدید از دیگران است.

آقای Prabakaran گفت: “با توجه به الگوی مشخص تفاوت بین مرد و زن ممکن است که آنها دو گونه جداگانه با وجود که آنها در نظر گرفته همان بر فرض که هر دو جمع آوری شد از همان درخت است.” او گفت: نمونه های اضافی را قادر می سازد برای بررسی تنوع رنگ بین جنس نر و ماده و اضافی مولکولی اطلاعات ممکن است مورد نیاز برای روشن کردن این.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>