جدید سوسک گونه های کشف شده توسط دانشمندان از جنوب منطقه ای مرکز جانورشناسی نظرسنجی از هندوستان, در قسمت های غربی یک منطقه با غنای گونه ای بالا و درصد endemicity.

“پس از آن کشف شد و در طول یک زمینه بررسی در Kalakkad-Mudanthurai ما نام آن را به عنوان Allacta Kalakkadensis” گفت: S. Prabakaran که همراه با M. Senraj و Cristian C. Lucanas, پیدا حشرات در Valiyathu Odai در Thriukurungudi محدوده.

اگر چه این گونه است که اعتقاد به توان بومی به قسمت های غربی و شبانه آقای Prabakaran گفت: پس از آن آنها در بر داشت در قسمت های شرقی.

“ما آنها را در بر داشت در پوست درخت آلوچه و یک بستر برگ. ما cross-بررسی های ما پیدا کردن با دانشمندان در سراسر جهان با انتشار بر روی وب و تایید کرد که این یک گونه جدید” گفت: آقای Prabakaran. پیدا کردن منتشر شد در Halteresبین المللی همکار مجله اختصاص داده شده به حشره شناسی.

این Kalakkadenis متفاوت از دیگران جنسی بال تفاوت, pronotal و صورت نشانه گذاری و ساختار دستگاه تناسلی مردان.

هند به 182 سوسک گونه و 55 از آنها در تامیل نادو. این یافته های جدید افزایش یافته است و این رقم به 56.

Fr. ماریا Packiam مدیر Entomological Research Institute, کالج لویولا بود که بخشی از این بررسی گفت: ویژگی های مورفولوژیکی مانند پاها, آنتن, دهان, معده و بدن رنگ و تجزیه و تحلیل خارجی اندام تناسلی کمک کرد تا این تیم به افتراق گونه های جدید از دیگران است.

آقای Prabakaran گفت: “با توجه به الگوی مشخص تفاوت بین مرد و زن ممکن است که آنها دو گونه جداگانه با وجود که آنها در نظر گرفته همان بر فرض که هر دو جمع آوری شد از همان درخت است.” او گفت: نمونه های اضافی را قادر می سازد برای بررسی تنوع رنگ بین جنس نر و ماده و اضافی مولکولی اطلاعات ممکن است مورد نیاز برای روشن کردن این.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی