جدید کروناویروس مورد در کالیفرنیا با منشا ناشناخته

آخرین مورد تایید شده از coronavirus در ایالات متحده تشخیص داده شده در کالیفرنیا کاری است از “ناشناخته” است و در بر داشت در یک بیمار که تا به حال سفر خارج از کشور و یا تماس با هر گونه شناخته شده مسافران محلی مقامات بهداشت گفت: در روز جمعه.

این زن که تنها به عنوان یک فرد بالغ با شرایط بهداشتی مزمن بود مراجعه کننده توسط پزشک برای آزمایش پس از او توسعه دشواری تنفس و گفت: دکتر سارا کودی رئیس افسر بهداشت برای شهرستان سانتا کلارا.

سانتا کلارا به دره سیلیکون tech hub در شمال کالیفرنیا.

“این سومین مورد شناسایی شده در شهرستان ما. اما آن را متفاوت از دیگر موارد در یک راه مهم …ما مورد سوم نیست به تازگی از سفر خارج از کشور و یا هر گونه شناخته شده در تماس با یک اخیر مسافر یا فرد آلوده” دکتر کودی گفت: یک بعد از ظهر در کنفرانس خبری.

آن را نیز مورد دوم از یک بیمار که قرارداد این ویروس از یک منشا ناشناخته. روز چهارشنبه مقامات بهداشتی اعلام کرد یک زن در Solano County California حدود 145 متر به سمت شمال بود و این کشور اولین مورد از جامعه انتقال است.

این بدان معنی است که ویروس است که در حال حاضر گسترش در عرض حداقل دو مکان جداگانه در کالیفرنیا است.

دکتر کودی گفت که کشف دومین بیمار مبتلا به کروناویروس از ریشه های ناشناخته مشخص شده یک فصل جدید برای مقامات بهداشت عمومی که در آن قرنطينه و محدودیت های مسافرتی بودند دیگر به اندازه کافی حاوی ویروس است.

“ما ادامه خواهد داد به ردیابی تماس نزدیک از موارد ما به تلاش برای محدود کردن گسترش ویروس. اما در حال حاضر ما نیاز به اضافه کردن دیگر بهداشت عمومی ابزار به مخلوط” دکتر کودی گفت.

“حالا که ما یک مورد که به تازگی از سفر و یا در تماس با هر کسی شناخته شده به بیمار به چه معنی است ؟ آنچه ما می دانیم در حال حاضر این است که این ویروس است که در اینجا در حال حاضر در برخی از سطح. اما ما هنوز هم نمی دانم به چه میزان,” او گفت:.

تعداد تایید ایالات متحده موارد از بیماری تنفسی است که هنوز هم نسبتا کوچک در حدود 60 بسیاری از آنها عودت آمریکایی مسافران از الماس شاهزاده خانم کروز کشتی لنگر انداخت در ژاپن, اما در حال رشد وجود دارد ترس است که این کشور در آستانه شیوع گسترده تر.

وزارت امور خارجه ایالات متحده صادر کرده است مشاوره های مسافرتی برای کشورهای مختلف و در روز جمعه در آن گفت: آمریکایی ها باید تجدید نظر در سفر به ایتالیا, که در آن نزدیک به 900 coronavirus موارد تایید شده است.

هشدار مشابه صادر شد در اوایل این هفته برای کره جنوبی که با بیش از 2.300 موارد دارای بیشترین شیوع در خارج از چین است.

ایالات متحده را یک تصمیم “به زودی” در مورد اینکه آیا به نوار ورود مسافران از کشورهای با بیشترین موارد جدید کروناویروس رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>