جدید مگالایا دادگاه عالی رئیس دادگستری می رود به خانه قرنطینه

Biswanath Somadder که سوار 2,000 متر از Prayagraj از طریق کلکته برای رسیدن به Shillong رفت و به خانه قرنطینه پس از ادای سوگند به عنوان رئیس دادگستری دادگاه عالی مگالایا در روز دوشنبه.

مقامات دادگاه گفت: رئیس دادگستری Somadder سفر کرده بود توسط جاده زیر ملی پروتکل های مربوط به COVID-19 و افتخار دولت پروتکل قرنطینه خود را برای 14 روز در اقامتگاه رسمی به زودی پس از دولت فرماندار Tathagata Roy سوگند او را در.

همچنین بخوانید: Coronavirus هند مستند بعد 35 روز رسانی | مارس 28 سال 2020

57 سال رئیس دادگستری Somadder فرض بر این اتهام به عنوان یک قاضی اللهآباد (هند) دادگاه عالی در ماه اکتبر 2019 پس از عملکرد به عنوان سرپرست رئیس دادگستری دادگاه عالی کلکته از ژانویه-مارس آن سال.

مقامات گفت: او با راننده به رانندگی از Prayagraj در اوتار پرادش از طریق کلکته, جایی که او در آنجا ماند و در محل اقامت خود را به طور خلاصه. سفر در زمان کمتر از یک هفته.

مگالایا معاون وزیر Prestone Tynsong دفاع از “ناگهانی قرار ملاقات” در میان COVID-19 مستند. دولت تا به حال با آن مواجه انتقاد انتظار نیست چند روز برای این مستند به پایان رسیده است.

“قوه قضائیه نیاز به یک رئیس دادگستری فقط به عنوان یک دولت نیاز به یک وزیر و یا نیاز به یک ژنرال,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>