جدید لاک پشت های نینجا’ فیلم در آثار از Seth Rogen

Nickelodeon است راه اندازی مجدد “لاک پشت های نینجا” برای صفحه نمایش بزرگ با Seth Rogen, نقطه, خاکستری, تصاویر به عنوان تهیه کننده است.

جدید CG-فیلم انیمیشن خواهد بود به کارگردانی جف رو از یک فیلمنامه توسط Brendan o’brien, بیانیه ای که در وب سایت Nickelodeon است بخوانید.

Rogen تولید فیلم به همراه خود مکرر همکاران اوان گلدبرگ و جیمز ویور.

“اضافه کردن ست اوان و جیمز’ نابغه به طنز و اکشن است که در حال حاضر بخشی جدایی ناپذیر از TMNT رفتن به این سطح بعدی اختراع مجدد از اموال” Brian Robbins, رئيس جمهور, کودکان و نوجوانان و خانواده سرگرمی در ViacomCBS.

“من به دنبال به جلو به دیدن آنچه که آنها انجام می دهند و من می دانم که رمزی Naito و تیم او در حال هیجان زده را به نیک استودیو انیمیشن به دیگری جهت بزرگ با اولین CG انیمیشن, تئاتر,” او اضافه شده است.

لاک پشت های نینجا, در مورد چهار برادر لاک پشت که جهش به انسان نما قهرمانان شناخته شده برای تسلط خود را در نینجوتسو شروع به عنوان یک خبرگزاری مستقل کمیک برای اولین بار منتشر شده در سال 1984 توسط Kevin Eastman, Peter Laird.

این باعث یک سری انیمیشن که محبوب شد و در سال 1980 و همچنین چندین فیلم و سریال از جمله دو فیلم تولید شده توسط فیلمساز Michael Bay.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید