قطار جدید خدمات به گوا از طریق کرور به پرچم در شنبه

جدید Yeshwantpur-واسکو دا گاما بیان ویژه از طریق کرور به واقعیت تبدیل شده و شتم همه شانس مطرح شده توسط Konkan راه آهن Corporation Ltd. (KRCL) با وزارت راه آهن تصویب آن ضعیف کردن در روز شنبه از Yeshwantpur.

وزیر B. S. Yediyurappa و وزیر از دولت برای راه آهن Suresh C. Angadi خواهد پرچم کردن جدید قطار در ساعت 9 صبح در Yeshwantpur علاوه بر معرفی LHB مربیان برای Yeshwantpur-ویجیپورا-Yeshwantpur ویژه اکسپرس با توجه به دعوت رسمی توسط جنوب غربی راه آهن (SWR).

در حالی که آقای Angadi اعلام کرده بود که قطار جدید در ماه ژانویه این سال است که به دنبال آن بود تا با راه آهن, کاربران انجمن, وزیر کوتا Srinivas Poojary نمایندگان مجلس Shobha Karandlaje و Anant کومار Hegde و سابق MP K. Jayaprakash Hegde, KRCL همواره حمایت از پیشنهاد. KRCL گزارش مخالف این پیشنهاد گفت: این امر کاهش درآمد از بهره برداری از قطار کالا.

هنوز مردم از ساحلی, Karnataka اصرار بر داشتن قطار جدید گفت: مناطق فراتر از Mangaluru تا کرور مورد نیاز اتصال سریعتر از طریق قطار جدید که وارد نمی کند Mangaluru منطقه است. KRCL که قبلا مخالف انشعاب از بنگلور-Kannur/کرور قطار و در حال اجرا کرور بخش از طریق Padil, بعد, تغییر موضع خود برای دریافت این محل دو شاخه شدن قطار بنابراین به عنوان برای جلوگیری از قطار جدید.

حتی پس از اخیر اینتر-راه آهن جدول زمانی جلسه کمیته در بنگلور در نهایت تایید آموزش جدید KRCL گزارش با نزدیک شدن به راه آهن وزیر Piyush Goyal به عنوان آخرین گزارش برای دریافت جدید قطار لغو شده است. اتهامات نیز در گزارش شفافیت در برابر آقای Angadi که او تا به حال شده است, معرفی قطار جدید در کارناتاکا باعث ضرر و زیان به راه آهن. خانم Karandlaje آقای Anant کومار Hegde و آقای Jayaprakash Hegde شد بنا به گزارش ها قادر به پاک کردن اطلاعات غلط در مبارزات انتخاباتی با آقای Goyal در آخرین دقیقه روز پنج شنبه در ساخت آموزش های منابع گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>