موج جدیدی از پکن شیوع به همسایه لیائونینگ

پس از هفته و تقریبا بدون هیچ جدید COVID-19 عفونت پکن ثبت کرده است ده ها تن از موارد جدید در روزهای اخیر همه مرتبط با عمده فروشی مواد غذایی در بازار افزایش نگرانی ها در مورد ظهور مجدد این بیماری است.

وجود داشته است و تقریبا هیچ مورد جدید در این شهرستان برای تقریبا دو ماه تا یک عفونت گزارش شده در ژوئن 12, و از آن پس تعداد کل صعود به 51 از جمله هشت تن در هفت ساعت از روز یکشنبه.

با توجه به شهر سلامت اقتدار تماس, ردیابی نشان داد تمام افراد آلوده شده بود و یا مشغول به کار و یا خرید داخل Xinfadi گفت: به بزرگترین بازار مواد غذایی در آسیا و یا تا به حال شده است در تماس با کسی که در آنجا بود.

“پکن وارد یک دوره فوق العاده” شهر سخنگوی زو Hejian گفت: در یک کنفرانس خبری در روز یکشنبه. بازار بسته شد قبل از طلوع آفتاب در روز شنبه و منطقه حاوی بازار قرار داده و به خودی خود بر “زمان جنگ” جای پا.

10 شهرستانها در حالت آماده باش

پکن شیوع گسترش در حال حاضر به همسایه شمال شرقی استان لیائونینگ. با توجه به استانی اقتدار بهداشت دو مورد جدید تایید در لیائونینگ در روز یکشنبه بودند هر دو نفر شده بود که در تماس نزدیک با تایید موارد در پکن.

حداقل 10 شهرستانها چینی از جمله هاربین و دالیان خواسته اند که ساکنان به سفر به پایتخت و یا گزارش به مقامات اگر آنها انجام داده اند به تازگی.

Huaxiang یک محله در همان منطقه به عنوان بازار مواد غذایی و که یکی از چین بزرگترین ماشین استفاده می شود مراکز مطرح شده آن بیماری همه گیر در معرض خطر در سطح بالا در یکشنبه شدن تنها محله در کشور به در کرده است. این وضعیت به معنی وجود دارد می تواند هیچ فعالیت اقتصادی تا زمانی که شیوع این بیماری کنترل شده است.

همانطور که از 3 بعد از ظهر روز یکشنبه 10 محلات در پکن مانند مالی خیابان را مطرح کرده و خود را در معرض خطر از سطح پایین تا متوسط. “پکن نمی خواهد به نوبه خود به یک دوم ووهان گسترش این ویروس به بسیاری از شهرستانها در سراسر کشور و نیاز به مستند” دولت اپیدمی کارشناس گفت: سلامت نیوز روز یکشنبه با اشاره به شهرستان که در آن بیماری همه گیر در چین پدید آمده در اواخر سال گذشته.

Zeng Guang سابق ارشد اپیدمیولوژی در چینی مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری و در حال حاضر کارشناس ارشد ملی بهداشت, کمیسیون اروپا پیش بینی کرد که شیوع این بیماری به احتمال زیاد خواهد شد پس از کنترل اولیه سنبله از چند روز با توجه به گزارش سلامت نیوزیک کاغذ اجرا شده توسط رسانه های دولتی روزانه مردم.

مانند کشورهای دیگر در سراسر جهان چین نگران است برای جلوگیری از موج دوم از ظهور و پس از کاهش مستندات که با چکش اقتصاد خود را در اوایل این سال است.

‘آلوده به گوشت’

متخصص اپیدمیولوژی با دولت پکن روز یکشنبه گفت که یک توالی DNA این ویروس نشان داد آخرین شیوع در بازار می توانست از اروپا است.

“ما ارزیابی اولیه این است که این ویروس در آمد از خارج از کشور. ما هنوز هم نمی توانید تعیین کنید که چگونه آن را در اینجا کردم. آن را ممکن است قبلا در غذاهای دریایی آلوده یا گوشت و یا گسترش از مدفوع از مردم در داخل بازار” رسانه های دولتی به نقل از یانگ پنگ عنوان کرد و گفت.

مقامات گفت: هر کسی که تا به حال بوده است و یا تا به حال تماس با افرادی که تا به حال شده است به Xinfadi پس مارس 30 مورد نیاز خواهد بود به گزارش کار خود و یا واحد مسکونی و تست شده برای COVID-19 پکن روزانه در روز شنبه است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید