نیویورک تایمز نام Kopit Levien به عنوان مدیر عامل جدید; مارک تامسون مراحل پایین

به نیویورک تایمز به نام مردیت Kopit Levien به عنوان رئیس جمهور جدید و رئیس اجرایی موفقیت مارک تامپسون برگزار شد که این کار را برای هشت سال و چراغ روزانه دیجیتال تغییر و تحول است.

Kopit Levien, 49, شده است افسر ارشد عامل از ماه ژوئن سال 2017, نقش, که در آن او دیجیتال led محصول تلاش ها با توجه به شرکت.

او پیوست و این بار در سال 2013 به عنوان رئیس تبلیغات و همچنین به عنوان معاون اجرایی رئیس جمهور و رئیس درآمد افسر مسئول برای هر دو اشتراک و تبلیغات کسب و کار.

“این افتخار یک عمر منجر به نیویورک تایمزگفت:” Kopit Levien که قبلا در فوربس و اقیانوس اطلس.

“من یک فرصت بزرگ برای گسترش روزنامه نگاری و نقش آن در زندگی میلیون ها نفر بیشتر مردم در سراسر جهان برای سرمایه گذاری در محصول و نوآوری در فن آوری است که درگیر خوانندگان ما و رشد کسب و کار ما.”

او افزود: “در زمانی که مطبوعات آزاد همچنان تحت فشار و بار خود ادامه خواهد داد به سرمایه گذاری و دفاع از با کیفیت بالا و مستقل روزنامه نگاری که در آن دموکراسی ما بستگی دارد.”

Kopit Levien طول می کشد بیش از 8 سپتامبر از Thompson سابق BBC مدیر کل است که چوپانی روزنامه انتقال به دیجیتال و افزایش درآمد از اشتراک.

در تازه ترین به روز رسانی فصلنامه معتبر ما روزانه گفت: آن اضافه شده 587,000 جدید دیجیتال مشترکین برای رسیدن به پنج میلیون نفر است. از جمله آن چاپ مشترکین کل 5.8 میلیون نفر است.

تامپسون, 62, گفت: “انتخاب من از این لحظه به مرحله پایین چون ما باید دست همه چیز من مجموعه ای را به انجام زمانی که من پیوست این بار شرکت هشت سال پیش — و از آنجا که من می دانم که در مردیت من برجسته جانشین که آماده است تا منجر به شرکت در آن فصل بعد.”

تغییر بخشی از طولانی جانشینی فرآیند برنامه ریزی با توجه به بار ناشر A. G. Sulzberger.

“پس از عمدی جانشینی فرآیند برنامه ریزی هیئت مدیره به اتفاق آرا توافق کردند که مردیت کامل بود رهبر به درایو بعدی مرحله از رشد و تحول در زمان” Sulzberger گفت.

“او با موفقیت رهبری بسیاری از شرکت ما مهم ترین کار — از reimagining ما تبلیغات کسب و کار به رانندگی تاریخی ما اشتراک رشد به پرورش یک فرهنگ نوآوری محصول” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>