نیویورک به حیدرآباد فیلم نگر

Subbu Vedula نقل مکان کرد به حیدرآباد شش سال پیش از دست دادن یک شغل خوب پرداخت در بخش بانکی در آمریکا برای عشق به سینما. او می خواست به مفهوم گرا تلوگو فیلم ها و تعیین شد به یک شات بدهید حتی اگر این به معنای آن را سلب بدون نظر مالی امن زندگی او عادت کرده بود.

او اولین کارگردان سرمایه گذاری Raahuیک تریلر است که میله میله برای انتشار در فوریه 28. Subbu بزرگ شده, مشاهده و توصیف کار کهنه تلوگو فیلمسازان مانند Bapu و K Vishwanath خواندن آثار تلوگو نویسندگان گسترده بود و به همان اندازه کشیده شده به جهان سینما است و می تواند در طول صحبت در مورد برادران کوئن. او اعتماد به نفس است که در آینده هم از دنیای سینما احساسات و بومی تلوگو عطر و طعم را به فیلم خود را به ایستادگی کردن.

Raahu ستاره Abhiram Varma, Kriti Garg و Kalakeya Prabhakar, در میان دیگران و به عنوان یک استعاره برای یک وضعیت پیشرو جوجه هایش با. “در فیلم, Kriti رنج می برد از ‘تبدیل اختلال است که باعث می شود لحظه ای نابینا تحت استرس شدید” توضیح می دهد که Subbu.

او نامیده می شوند این بیماری به عنوان “هیستریک کوری’ به توضیح دهید که چگونه او را از دست می دهد و چشم انداز خود را به طور موقت هنگامی که او می بیند خون. یک به نوبه خود از وقایع حکم او را به کار در اطراف آن ترس و مبارزه با دشمن او.

“تاریکی غالب هنگامی که ‘raahu’ طول می کشد بیش از خورشید است. من با استفاده از قیاس به توضیح تاریکی دختر چهره می گوید:” Subbu. او تصادفا تبدیل به اختلال هنگامی که او در تحقیق دیگری موضوع سلامت و احساس آن می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای یک داستان جذاب. آن را در راه های مختلف به دنبال در یک خانه حمله فرمت, او می گوید: “او می شود به دام افتاده در تبه کار مخفیگاه و او را در خارج در تلاش برای شکستن و کشتن او. حدود 45 تا 50 دقیقه در نیم بعد از فیلم با این نسخهها کار مانند یک تمدید اوج.”

Kriti Garg in a scene from the film

آن زمان Subbu به سختی به 20 روز به نوشتن فیلمنامه و دیالوگ اما این پروژه در زمان دو سال و نیم به شکل گرفتن. مانند هر مشتاق فیلمساز او مصائب در پیدا کردن کمک به تولید است. زمانی که او در سمت چپ ما, او می دانست که او یک خطر است. او تا به حال گرفته شده تا یک دوره در دانشگاه نیویورک تیش دانشکده هنر و خواستم به دنبال یک حرفه ای در سینما. “اگر فشار می آید به پرتاب من می دانم که من باید یک طرح بازگشت به بالا در بانکداری حرفه ای به عنوان یک دفتر جبهه مربی. اما من می خواهم بگویم داستان من در باور” او می گوید ذکر است که چند اسکریپت های آماده با او.

بسیاری از اسکریپت ها هیجان و او اشاره در میان مورد علاقه خود, هندی, هیجان, چاندرا Sekhar Yeleti را Anukokunda اکا Roju. “این هیجان انگیز فضای نشده کاوش شده است به اندازه کافی در تلوگو سینما و من آن را جذاب” می افزاید: Subbu.

تن خاموش

برای Raahuاو انتخاب یک پالت رنگ از قهوه ای سیاه پوستان و desaturated خاکستری برای ایجاد یک ریگ جو که برجسته با موسیقی است.

او اعتبارات بازیگران Abhiram Varma و Kriti برای حمل کردن نقش خود را به طور موثر. او به ویژه به موجب اقتدار Kriti. “او روی حیله و تزویر است ، صحنه وجود دارد که در آن او با استفاده از یک قلم و آغاز شمارش به دریافت بیش از ترس او را. اگر چنین صحنه انجام نشده است به خوبی می تواند در نهایت به دنبال خنده دار.” Subbu می افزاید که Kriti بخشی به ماده است. “او نقش یک خودرو مهندس و آن را به یک حرفه ای اختصاص داده شده به شخصیت او برای هک از آن. هنگامی که او به دام افتاده است او با استفاده از دانش خود را به سعی و نجات خودش است.”

Raahu یک آزمون برای Subbu اما او دودی اعتماد به نفس و می گوید: “ما باید یک نام بزرگ پشتوانه ما فیلم — داستان” توضیح داد که چرا آنها در حال ترویج این فیلم در رسانه های اجتماعی با هشتگ #NameIsStory.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>