New Zealand Cricket نگه می دارد گزینه یک تیم تور هند در ماه اوت باز

نیوزیلند کریکت (NZC) در روز جمعه تصمیم گرفت در برابر لغو آن یک تیم تور هند در ماه اوت با وجود بدتر شدن COVID-19 pandemic گفت: “خیلی زود در این نقطه” حتی آن را به عنوان اعمال دولت یارانه دستمزد طرح برای کمک به پرداخت به کارکنان آن است.

این NZC با این حال اذعان کرد که کلاه سیاه’ زمستان تور هلند اسکاتلند و ایرلند و غرب هند — در ماه های ژوئن و ژوئیه — در حال حاضر در شک و تردید جدی است. اما این احساس است که آن را خیلی زود به “قاطعانه حکومت آن را”.

NZC اجرایی دیوید سفید تایید به تعویق افتادن این تیم را در سفر به سریلانکا, برنامه ریزی برای شروع در اواخر این ماه.

“واضح است که این وضعیت بسیار ناامید کننده برای همه درگیر در ورزش است اما با توجه به تصویر بزرگتر و وحشتناک تلفات COVID-19 مصرف در سراسر جهان, ما نیاز به نگاه پس از نه تنها خود ما مردم اما بیشتر جامعه خوب گفت:”.

او همچنین گفت وجود دارد سوال-علائم بیش از سیاه و سفید کلاه’ سفر به بنگلادش در ماه اوت است.

“کریکت در نیوزیلند شده است خوش شانس است که ما خیلی در پایان از خانه ما تابستان برنامه زمانی که این بحران زده. اما با این مستند در حال حاضر در نیروی کامل ما متوجه این مشکلات رو ما کریکت جامعه است.”

سفید گفت: NZC فعلی تمرکز بر حصول اطمینان از پایداری آینده کریکت در نیوزیلند.

او گفت: NZC بود درخواست دولت یارانه دستمزد طرح “برای کمک به مرور بعد از 12 هفته است.”

“این طرح پشتیبانی از کارفرمایان منفی متاثر COVID-19 به طوری که آنها می توانید در ادامه به پرداخت کارکنان خود را در طول مستند” این NZC گفت.

علاوه بر این NZC کارکنان و مدیریت موافقت کرده به اصل اگزوز خود را ترک استحقاق بیش تراز مالی سال (ژوئیه 31) با تعویض برای چهار روز کار در هفته است.

“ما وظیفه مراقبت به عنوان یک کارفرما به طور جدی و در این برهه می خواهید برای جلوگیری از هر گونه تغییرات به کارمند ما سر-تعداد و یا پاداش سطوح,” او گفت:.

“با این حال ما همچنان نزدیک به نظارت بر اثرات گسترده تر کریکت خانواده است.”

سفید گفت: بیش از چند ماه آینده NZC خواهد بود با همکاری نزدیک با تمام سهامداران آن به برنامه ریزی برای سناریوهای مختلف است که ممکن است عملی در فصل آینده از جمله جامعه داخلی و بین المللی گزینه های.

“اگر چه آینده نامشخص است ما مصمم به خوبی آماده برای هر فرصت بوجود می آیند,” او گفت:.

توجه داشته باشید در مثبت, سفید تایید ANZ نیوزیلند کریکت جوایز در ابتدا به نام خاموش به دلیل COVID-19 شیوع خواهد بود ابداع در فرم های دیجیتال و رسانه های جریان اصلی در مبارزات انتخاباتی بیش از هفته 28 آوریل.

“ما مشتاقانه منتظر به رسمیت شناختن و تبریک برجسته ما بازیکنان مقامات داوطلبان و مربیان و مدیران برای 2019-20 فصل در راه اتصالات با وجود محدودیت ها و محدودیت های فعلی آب و هوا.”

همه گیر باعث شده است که بیش از 50 ، 000 مرگ و میر در سراسر جهان و بیش از 10,00,000 آلوده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر