نیوزیلند نخست وزیر می خواهد کارفرمایان در نظر تعویض به چهار روز کار در هفته به عنوان یک راه برای ترویج گردشگری است که سخت برخورد با این بیماری همه گیر.

ساعت Jacinda protocol wine studio گفت: در Facebook Live مردم تا به حال آموخته زیادی در مورد کار انعطاف پذیری در طول این مستند که کاسته هفته گذشته است.

مرزهای کشور بسته باقی می ماند اما خانم protocol wine studio گفت: بیشتر انعطاف پذیر کار ترتیبات می تواند اجازه می دهد زلاند نو به سفر در کشور خود را دارند. “من می شنوم بسیاری از مردم نشان می دهد ما باید چهار روز در هفته. در نهایت که واقعا نشسته بین کارفرمایان و کارکنان” خانم protocol wine studio گفت.

او اضافه کرد که او واقعا تشویق کارفرمایان به فکر می کنم در مورد اینکه آیا یا نه آن چیزی است که خواهد کار خود را در محل کار به دلیل آن قطعا کمک خواهد کرد گردشگری در سراسر کشور است.

نامه از سردبیر


خواننده عزیز

ما شده اند نگه داشتن شما تا تاریخ را با اطلاعات در مورد تحولات در هند و جهان است که باید تحمل در سلامتی و تندرستی ما زندگی و معیشت در طول این زمان دشوار است. برای فعال کردن انتشار گسترده ای از اخبار است که در منافع عمومی ما افزایش تعداد مقالات است که می تواند به عنوان خوانده شده رایگان و تمدید دوره آزمایشی رایگان. ما باید یک درخواست برای کسانی که استطاعت به اشتراک: لطفا انجام دهید. همانطور که ما در مبارزه با دروغ و اطلاعات غلط و نگه داشتن apace با اتفاقات ما نیاز به ارتکاب بیشتر منابع به جمع آوری اخبار عملیات. ما وعده به ارائه کیفیت روزنامه نگاری است که باقی می ماند به دور از منافع سیاسی و تبلیغاتی.

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی