تحلیل اخبار | هند ممکن است undercounted موارد

یافته های یک بررسی سرولوژی توسط شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) از 69 مناطق در سراسر 21 متحده نشان می دهد که حدود 7,00,000 مردم می تواند آلوده شده توسط SARS-CoV-2 ویروس در این مناطق حتی در اوایل ممکن است.

عدد نشان داده شده توسط این نظرسنجی بیست برابر بیشتر از 35,000 تایید موارد COVID-19 گزارش شده که از اوایل ماه مه در کل کشور نشان می دهد که واقعی COVID-19 تعداد کلی می تواند دست کم گرفته شده توسط یک عامل از حداقل 20.

همچنین بخوانید: Coronavirus | ICMR, بهارات بیوتکنولوژی کراوات برای هند COVID-19 واکسن

تایید عفونت را پس از متورم به بیش از 3,08,000 که از جمعه (12 ژوئن) با بیش از 8,900 مردم داشتن درگذشت این بیماری است.

آزمایش آنتی بادی

با توجه به مقاله منتشر شده در ماه مه در ICMR در خانه , هندی, فصلنامه پژوهش توصیف روش بررسی نمونه خون از 24,000 بزرگسالان مورد بررسی قرار گرفتند برای آنتی بادی های تولید شده به طور خاص برای SARS-CoV-2 از طریق یک آزمون الايزا .

روز پنجشنبه مدیر کل ICMR Balram Bhargava در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت: 0.73% از “جمعیت در مناطق مورد مطالعه تا به حال شواهدی از گذشته قرار گرفتن در معرض ویروس.” تعداد واقعی کسانی که آلوده شد اعلام نشده است. به عبارت دیگر این بررسی نشان داد که 0.73% از آن نمونه برداری نشان داد شواهد از آنتی بادی های IgG.

همچنین بخوانید: Coronavirus | ICMR به آزمون برای جامعه انتقال در 75 منطقه

بررسی شروع اطراف مارس 12 و با توجه به اینکه در آن طول می کشد به طور متوسط دو هفته برای آنتی بادی های IgG به شناسایی, مارس 30 در نظر گرفته شد به تاریخ که در آن افراد شد و به احتمال زیاد آلوده به ویروس.

جمعیت از این مناطق با توجه به سرشماری سال 2011 بود که 60 درصد از جمعیت کلی (160 میلیون دلار) و این آثار به حدود 96 میلیون نفر است.

اگر نتایج حاصل از این بررسی اعمال جمعیت از این مناطق در مجموع تعداد زیادی از مردم به احتمال زیاد به توسط ویروس آلوده می افزاید: تا به 7,00,000; اعداد می تواند حتی بالاتر اگر رشد جمعیت در نه سال گذشته در میان است. هندو موید این یافته ها با یک دانشمند که نمی خواهم فاش شود ولی بخشی از این تحقیق طراحی و تجزیه و تحلیل.

شواهد غیر مستقیم

آنتی بادی تولید شده در پاسخ به آلوده شدن توسط ویروس مشورت ایمنی اما همچنین شواهدی از در معرض بودن به عفونت است. چرا که آنها با تکیه بر نمونه خون هستند و تنها یک شواهد غیر مستقیم از حضور این ویروس نیستند به عنوان دقیق به عنوان تست PCR. دو ارزش به نام حساسيت و ويژگی — که در حال اندازه گیری بسیاری از موارد mis-شناسایی و یا آشکار از دست رفته — تعيين دقت آزمون.

News Analysis | India may have undercounted cases

 

ادبیات علمی نشان داده است که وجود دارد یک شانس بالاتری از “مثبت کاذب” که در انعکاس سرولوژی بررسی اگر وجود دارد یک کم شیوع این بیماری است. بررسی اندازه گیری میزان شیوع در مناطق که تا به حال بسیار متغیر بروز این بیماری و 7,00,000 عفونت به طور متوسط از طیف گسترده ای از جزئیات که دوباره نیست و در عین حال در دسترس — عفونت ارزش.

دانشمند که هندو به صحبت کرد گفت: در حالی که شیوع درصد اختصاص محدودیت این آزمون 7,00,000 بود “برآورد دقیق” از سطح عفونت در این مناطق. تست شده است و تایید شده توسط ICMR-موسسه ملی ویروس شناسی و گفته می شود قابل اعتماد ترین تا کنون.

این ICMR است که انتظار می رود به جزئیات در روزهای آینده به طور کامل نتایج آن sero-بررسی.

سطوح در نقاط

جدا از جنبه های این بررسی به ارزیابی سطح عفونت در نقاط مهم که یکی دیگر از مجموعه ای از مناطق و شهرستانها مورد بررسی قرار گرفت..

“این آزمون محدودیت در دقت آن وابسته است در زمينه سطوح از این بیماری در یک منطقه است. این تست خوب آن می توانست بهتر شده است اما به خوبی کار می کند به منظور تشخیص عفونت در جامعه گفت:” دکتر Jayaprakash Muliyil بود که یکی از اپيدميولوژيستها درگیر در طراحی بررسی و عضو ملی نیروی کار-تشکیل کمیته تحقیقات در (COVID-19) اپیدمیولوژی و نظارت است.

“جامعه انتقال شده است مشهود است. من را دیده اند این تحلیل اما این تعجب آور نیست که این عفونت های واقعی بسیار بزرگتر هستند. آن را بعید است که هند می توانست مسیر های مختلف از هر جای دیگر,” او اضافه شده است.

یکی دیگر از کارشناس آشنا با سرولوژی نظرسنجی در هند seconded هندو‘s محاسبات. “بیست موارد برای هر تایید یکی است مناسب برای یک کشور هند را اندازه می کند و نشان می دهد یک نمایشگاه درجه مهار. این درست است عفونت اعداد باید به فاش شده اند و توسط ICMR” این فرد اضافه شده است.

هندو رسیده به دکتر Bhargava برای نظرات خود را اما نمی تواند پاسخ.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید