NGT می پرسد دولت به ممنوعیت RO-تصفیه کننده که demineralises آب

ملی سبز, دادگاه روز شنبه به کارگردانی وزارت محیط زیست و جنگل ها (MoEF) به موضوع با پایان سال اعلان ممنوعیت RO تصفیه کننده که در آن کل جامدات محلول (TDS) در آب کمتر از 500 میلی گرم در هر لیتر.

یک نیمکت رهبری NGT رئیس دادگستری Adarsh کومار Goel اعطا زمان بیشتری برای MoEF پس از آن به اطلاع دادگاه که ورزش نمی تواند تکمیل شود با توجه به کروناویروس (COVID-19) بیماری همه گیر.

“حتی پس از یک سال بیشتر تمدید زمان دنبال شده توسط MoEF بر روی زمین از قفل کردن. اجازه اقدام لازم بود در حال حاضر به اتمام مثبت دسامبر 31 سال 2020” نیمکت گفت.

این NGT پیشتر گفته تاخیر در انطباق با آن نظم است و باعث آسیب رساندن به سلامت عمومی و محیط زیست می شود و با پیروی اسرع وقت.

وزارت بود در ماه ژانویه به دنبال چهار ماه برای اجرای NGT سفارش.

این MoEF در آن درخواست کرده بود که برای موثر پیروی از سفارش چهار ماه نیاز — دو برای گردش خون گسترده ای از پیش نویس اطلاع رسانی برای دعوت از نظرات و دو برای اختلاط از نظر پدیا اطلاع رسانی و اخذ تایید از وزارت قانون و عدالت است.

این ماده ذکر شده است برای جلسه بعدی در تاریخ 25 ژانویه بود.

این NGT تا به حال در تاریخ و زمان آخرین تاریخ شنوایی ناودان وزارت برای تاخیر در صدور اعلان و هشدار داد این افسر نگران از توقف حقوق و دستمزد خود را.

دادگاه پیشتر گفته آن منظور شد بر اساس گزارش یک کمیته متخصص که همچنین شامل یک نماینده از MoEF و قابل اجرا است و بدون اجازه از هر قدرت دیگر با عواقب کیفری.

در تلاش برای تنظیم استفاده از RO تصفیه NGT تا به حال کارگردانی که دولت به آنها را منع کرده که در آن TDS کمتر از 500 میلی گرم در لیتر و به حساس و موها عمومی در مورد اثرات demineralised آب.

دادگاه همچنین از دولت خواسته تا آن را اجباری برای بازیابی بیش از 60 درصد آب به هر کجا که رو مجاز در سراسر کشور است.

TDS ساخته شده است تا از املاح معدنی و همچنین مقادیر کمی از مواد آلی. به عنوان هر یک که مطالعه TDS سطح زیر 300 میلی گرم در لیتر در نظر گرفته شود بسیار عالی در حالی که 900 میلی گرم در هر لیتر است گفت: به فقیر و بالاتر از 1200 میلی گرم غیر قابل قبول است.

اسمز معکوس (RO) آب است روند درمان است که حذف آلاینده ها از آب با استفاده از فشار به نیروی مولکول ها از طریق یک غشاء نیمه تراوا.

منظور آمده بود پس از بررسی دقیق یک کارشناس کمیته گزارش که گفت که اگر TDS کمتر از 500 میلی گرم در هر لیتر یک سیستم RO را نمی تواند مفید باشد اما خواهد شد در نتیجه از بین بردن مواد معدنی مهم و همچنین باعث بی اتلاف آب است.

دادگاه شد از شنیدن درخواست ثبت شده توسط NGO دوستان به دنبال حفاظت از آب آشامیدنی جلوگیری از آن تفریط در حساب از استفاده غیر ضروری از سیستم های RO.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>