NGT به دنبال توضیح در حفاری برای نفت در آسام پارک ملی

ملی سبز, دادگاه (NGT) کارگردانی کرده است محیط زیست وزارت نفت هند محدود (نفت) و دو دیگر اشخاص به توضیح دهید که چگونه پیشنهاد حفاری هفت حلقه چاه نفت در شرق آسام پارک ملی اجازه داده شد.

دو نفر دیگر از پاسخ دهندگان در این ایالت آسام کنترل آلودگی مدیره و آسام دولت زیستی هیئت مدیره.

این NGT بخشنامه در تاریخ 20 ژوئیه بود و بر اساس یک دادخواست توسط آسام مبتنی بر حفاظت از Bimal Gogoi و Mridu Paban Phukan در برابر محیط زیست ترخیص کالا از گمرک به نفت در مارس 11 برای حفاری در Dibru-Saikhowa پارک ملی در نقض دیوان عالی کشور منظور از سپتامبر 2017.

این NGT شرقی منطقه نیمکت شامل عدالت S. P. Wangdi و متخصص عضو Nagin Nada همچنین توجه داشته باشید از زمان دادخواهان’ مشاجره که نفت را انجام تنوع زیستی ارزیابی مطالعه برای هفت چاه اکتشافی حفاری پروژه علاوه بر انجام یک جلسه عمومی به عنوان دستور محیط زیست Impact Assessment (EIA) اطلاع رسانی از سال 2006.

دادخواهان بیشتر قانع که EIA گزارش به شدت تضعیف می کند خطر از این پروژه با بیان این که تهدید ناشی از “blowout” بود “ناچیز”. این NGT اشاره کرد که این گزارش “تنها در نظر گرفته blowout خطر قابل اجرا به ایالات متحده و انجام نمی دهد داده ها را از هند به طور کلی”.

در این دادخواست همچنین گفت: روغن سرکوب اخیر فوران چاه نفت از Baghjan چاه شماره 5 که منجر به گسترده آسیب جبران ناپذیر به محیط زیست و مردم روستاهای اطراف.

این NGT داده و محیط زیست وزارت نفت و دیگر 30 روز از تاریخ زمانی که دستور صادر شد.

Baghjan تصادف

روغن مبارزه به درپوش گاز به خوبی در Baghjan که تا به حال پشت سر هم به شعله های آتش دو هفته پس از تحت یک فوران چاه نفت در تاریخ 27 مه تا به حال روشن است که آن اکتشافی حفاری پروژه “زیر” و “در” 765 کیلومتر مربع Dibru-Saikhowa پارک ملی.

“روغن به دست آمده بود اجازه برای هفت حلقه چاه در سال 2016 بر اساس پیچیده ایرد (extended رسیدن به حفاری) فن آوری است که ما را قادر به کشف هیدروکربن سپرده به صورت افقی از فراتر از پارک ملی” نفت سخنگوی گفت.

این ERD شد به طور گسترده استفاده می شود به تقاطع هیدروکربن اهداف دور از سطح و یا مناطق از مخزن که در غیر این صورت دشوار بود برای دسترسی به. این تکنولوژی فعال حفاری چاه تا عمق حدود 4 متر از یک موجود به خوبی ازاره بدون ورود به منطقه حفاظت شده نفت, مقامات گفت.

“حفاری برگزار خواهد شد در به طور متوسط بیش از 1.5 متر در خارج از دخالت در منطقه از پارک های ملی که نفت در حال حاضر در حال انجام اکتشاف هیدروکربن پس از 15 سال گذشته” سخنگوی گفت.

در جولای 20 NGT نیز دستور تشکیل یک کمیته برای بررسی اتهامات غیر قانونی در مقیاس بزرگ زغال سنگ معدن های شمال شرقی Coalfields داخل Dehing Patkai فیل رزرو در آسام را تینسوکیا منطقه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>