نیا به بررسی تریواندروم فرودگاه قاچاق طلا مورد

وزارت امور (MHA) است و با توجه به پیش بروید به آژانس تحقیقات ملی (نیا) به بررسی تریواندروم فرودگاه قاچاق طلا مورد.

همچنین بخوانید: کرالا قاچاق طلا مورد: Swapna Suresh می گوید او عمل تحت دستورالعمل از کنسولگری امارات متحده عربی

این تصمیم یک روز پس از کرالا وزیر Pinarayi Vijayan درخواست نخست وزیر نارندرا مودی برای “موثر و هماهنگ” بررسی “تمام مرکزی سازمان های نگران” در مورد تشنج طلا توسط مقامات گمرک در 5 جولای.

پیامدهای امنیت ملی

“این MHA مجوز آژانس تحقیقات ملی (@NIA_India ) به بررسی تریواندروم فرودگاه قاچاق طلا مورد به عنوان سازمان یافته قاچاق عملیات ممکن است پیامدهای جدی برای امنیت ملی” یک توییت صفحه اصلی سخنگوی وزارت گفت.

30 کیلوگرم طلا در پنهان وارد لوله کشی مواد کشف و ضبط شده توسط مقامات گمرکی بر بازرسی از یک محموله هوایی محموله خطاب به کنسولگری کل امارات متحده عربی (امارات متحده عربی).

همچنین بخوانید: قاچاق طلا مورد: کرالا سانتی متر می نویسد به ساعت برای پروب

یکی از متهمان — Swapna Praba Suresh — نقل مکان کرد یک پیش بینی وثیقه تقاضای ادعا که او بی گناه است. او یک کارمند کنسولگری تا زمانی که دولت منصوب خود را به عنوان بازاریابی افسر رابط از فضای پارک پروژه تحت آن وزارت کرالا دولت زیرساخت های فن آوری اطلاعات محدود است.

مشکوک و فرد مورد علاقه

در او درخواست او به ذکر است که هر چند او تا به حال استعفا از کنسولگری او هنوز هم مشغول به کار به عنوان منشی در “درخواست بر اساس” از نظر COVID-19 وضعیت. مقامات گمرکی تا به حال نام او را به عنوان یک “مظنون و فرد مورد علاقه”.

همچنین بخوانید: قاچاق طلا: شاخص بهای مصرف کننده(M) شاخص بهای مصرف کننده به دنبال مرکزی کاوشگر

پیش از این دولت برداشته M. Sivasankar از پست وزیر به آقای Vijayan به عنوان او تا به حال تحت اسکنر پس از مخالفت با اقدام به دستیار او و با گسترش سانتی متر را با خانم Suresh.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>