نه احزاب مخالفت کمیسیون انتخابات هند طرح به صورت دیجیتال در مبارزات انتخاباتی در ایالت بیهار در

یک روز پس از انتخابات, کمیسیون (EC) معکوس تصمیم خود برای گسترش پستی مرکز رای گیری برای رای دهندگان بالای 65 سال سن نه احزاب مخالف در روز جمعه ملاقات در دهلی نو به مخالفت با پنل حرکت به داشتن تنها یک دیجیتال کمپین برای آینده بیهار انتخابات مجمع در نظر مداوم COVID-19 بیماری همه گیر.

همچنین بخوانید: Bihar انتخابات مجمع: در میان گمانه زنی Cong. رد تماس با LJP

بیهار در شارژ برای کنگره shaktisinh می Gohil, RJD تومان MP Manoj K. Jha CPI (ML) دبیر Dipankar Bhattacharjee, RLSP جمهور Upendra Kushwaha CPI دبیر D. رجا CPI(M) دبیر Sitaram Yechury در میان دیگران در این نشست حضور داشتند.

هم احزاب و آمد تا با یک تفاهم نامه مشترک در مخالفت با EC تصمیم به منع سنتی حالت مبارزات انتخاباتی و اجازه می دهد تنها یک ” مجازی انتخاباتی.

این تفاهم نامه با اشاره به این که طبق TRAI تنها 34 درصد از بیهار رای دهندگان تا به حال یک تلفن هوشمند.

همچنین بخوانید: Bihar مجمع نظرسنجی: Nitish به پا زدن شروع مجازی کمپین در اوت. 7

“این خواهد بود که یک تقلید مسخره امیز از بی نظیر نسبت به رسمی مبنای مشروعیت یک حالت مبارزات انتخاباتی است که نه تنها به شدت محدود کردن آن برسد اما انحصاری طراحی شده توسط” مخالفان احزاب تفاهم نامه گفت.

احزاب اشاره کرد که تقریبا 2/3 از رای دهندگان خواهد بود سمت چپ. انتخابات آنها استدلال را تا پایان بودن صرف تشریفات و این امر می تواند یک تقلید مسخره امیز از فرایندهای دموکراتیک’.

احزاب نیز خواست EC برای روشن کردن دقیقا چگونه این امر اطمینان حاصل شود که انتخابات نیست تا پایان “فوق العاده-پخش رویداد”.

همچنین بخوانید: Bihar مجمع انتخابات | همه است و در Mahagathbandhan می گوید RJD رهبر Manoj جها

“چگونه EC طرح برای اطمینان فیزیکی فاصله حداقل دو متر توصیه می شود توسط چه کسانی و ICMR و بنا به گزارش ها حمایت نخست وزیر خود را ؟” احزاب نوشت.

احزاب قبلا نوشته شده به EC مخالفت با فرمت پستی برگه های رای به کسانی که بالای 65.

با توجه به منابع در این جلسه که به طول انجامید کمتر از یک ساعت دیگر بحث سیاسی صورت گرفت.

از احزاب چپ تا کنون نیست جای در اتحاد اپوزیسیون Mahagatbandhan. منابع گفته است که آنها فشار خود را برای ورود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>