نه سال در Dhoni در تقاطع

غرفه بودند یک شعله از نور است. در وسط هر چند M. S. Dhoni درخشید درخشان.

خفاش خود را با سرعت و dextrous مچ دست تا به حال ترکیب زیبا به عنوان او با ارسال یک توپ پر از Nuwan Kulasekara برای حداکثر بیش از آستین در حداکثر شهرستان. شما می توانید یخ قاب.

خیره کننده به ضرب گلوله به ارمغان آورد یک ملت برای زندگی است. هند تا به حال در مارس 2, برنده سال 2011 جام جهانی در بمبئی یاد Wankhede ورزشگاه.

حرکت جسورانه

Dhoni شد کاپیتان شجاع در یک بازی بزرگ — اجلاس clash — ترویج خود را پیش از این در فرم Yuvraj Singh زمانی که مسابقه با ظرافت متعادل در 114 برای سه; هند بود که در تعقیب یک چالش 275 برابر گالانت سریلانکا.

و همراه با انعطاف پذیر, Gautam Gambhir (97) او برای اولین بار زد مثل یک پلنگ بین درها و سپس برش شل در چه وحشیانه یورش.

Dhoni 79-توپ نخورده 91 تا به حال هدایت به هند خشن شش ویکت پیروزی. و تماشاگران چرخش به ریتمیک و شتم (درامز) به عنوان اگر وجود نداشت فردا.

خارج از وجود ترافیک بود. کاپیتان بود نان و راست حرکت می کند.

پس از آن بود; Dhoni در اوج قدرت خود است. در حال حاضر این سناریو متفاوت است. زمان منتظر هیچ کس و Dhoni هل دادن 39. در اعماق Dhoni متوجه می شود که بهترین روز خود را پشت سر گذاشته. اما پس از آن, او هنوز چشم ببر.

تا به حال نه مارتین Guptill گل پر شور ضربه مستقیم در 2019 WC نیمه نهایی او و هند ممکن است تا به حال یک داستان متفاوت را بگویید.

Dhoni در 50 شد پوشش خود را برای بازدید. هند در افسردگی در 92 به مدت شش هنگامی که او بسیج با الهام Ravindra Jadeja به نگه داشتن مردان در آبی در شکار. تحت شرایطی این انتقاد که Dhoni آمد و تحت سخت بود و بدون دلیل.

در لیگ, او به شلاق تا لحظات دیدنی در دو فصل ساخت غیر ممکن است. و او هنوز هم دارای سریعترین دست در پشت گوشش.

هنوز شانس در حال لود در برابر Dhoni باز گشت برای جهانی Twenty20 با این بیماری همه گیر کوروناویروس قرار دادن یک علامت سوال بیش از IPL و یک مرحله برای CSK کاپیتان به التماس blitzkriegs و قرار دادن خود در هند مشاجره.

این ستاره درخشان سال 2011 در حال حاضر می یابد و خود را حرفه ای در تقاطع. وجود خواهد داشت یک آخر Dhoni هورا برای هند ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید